Dovolená v ČR:CZeCOTTourmapyVýchodní ČechyUNESCOČeská inspiraceAktivní dovolenáJízdní řádyGEOFUN
na obsah

Dovolená aktivně a zábavně v 693 areálech !

adrenalin bowling farmy golf inline koně lano lyže
paintball plavání potápění squash tenis voda wellness windsurfing

Home > O projektu

O projektu

Historie projektu

Historie projektu se začíná psát v období květen 2005 – červen 2007, kdy byl svazkem obcí Region Orlicko – Třebovsko úspěšně zrealizován projekt financovaný ze strukturálních fondů EU, státního rozpočtu a rozpočtu Pardubického kraje pod názvem "Aktivní turistika". Do projektu bylo zapojeno 10 partnerů, kteří byli dovybaveni sportovně – rekreačními potřebami, a k nim později přibylo dalších 15 areálů, kteří mohli využívat společných marketingových aktivit projektu, konkrétně zpracování a propagaci vzorových turistických programů, vytvořených propagačních materiálů a prezentaci na těchto webových stránkách. Autorem a hlavním projektovým manažerem byla společnost OHGS, s.r.o. v čele s RNDr. Renatou Šedovou.

Hlavním cílem projektu je zavést na trhu cestovního ruchu v ČR ucelený produkt Aktivní turistiky, vyhledávaný zejména mladými lidmi a rodinami s dětmi a prolomit tak bariéru zcela převažující propagace zahraničních dovolených.

Co je aktivní turistika?

Aktivní turistikou v našem pojetí rozumíme sportovně a aktivně zaměřené pobyty venku v přírodě různé délky: od výletů, dvoudenních (víkendových) pobytů až po delší rekreace (typu tzv. hlavní dovolené). Veřejnost si začíná rovněž přivykat na blízký termín „outdoor“. Jedná se o velmi široký záběr sportovně – rekreačních aktivit, z nichž nejčastější vedle tradiční pěší turistiky je velmi oblíbená cykloturistika, dále vodáctví, horolezectví, lyžování a další modernější aktivity jako je kolečkové bruslení, putování na koníchadrenalinové disciplíny - seskoky padákem, potápění v lomech, lukostřelba a další.

Podmínky účasti v projektu

V současné době je pokračovatelem projektu a provozovatelem těchto webových stránek společnost World Media Partners, s.r.o.

Prezentace v rámci těchto webových stránek je v současné době bezplatná. Poptávky a rezervace ubytování budou provizně zprostředkovány přes náš rezervační systém. Poptávky po ostatních službách budou zprostředkovány bezplatně.

Základními podmínkami pro zapojení jsou:

V případě zájmu o zapojení do tohoto projektu, zaktualizujte údaje v administračním rozhraní www.czecot.com/fadmin nebo se nově zaregistrujte. Po registraci obdržíte přístupové údaje do této administrace. V případě, že kompletně vyplníte a zaktualizujete údaje v administraci, systém vám vygeneruje certifikát potvrzující zapojení do projektu Aktivní turistika.

Kontakt

Případné návrhy na spolupráci prosím zasílejte projektovému manažerovi Vítu Pechancovi, info@wmp.cz.

Ikonky a bannery pro vaše webové stránky:

Nahoru. Verze pro tisk. Doporučit stránku.
Zahraj si GEOFUN, výletní hry s mobilem!.