Dovolená v ČR:CZeCOTTourmapyVýchodní ČechyMoravskoslezskoČeské BudějoviceUNESCOČeská inspiraceAktivní dovolenáJízdní řádyGEOFUN
na obsah

Dovolená aktivně a zábavně v 833 areálech !

adrenalin bowling farmy golf inline koně lano lyže
paintball plavání potápění squash tenis voda wellness windsurfing

Hlavní stránka > Kalendář akcí

Kalendář akcí

Vyhledávání akcí

začátek: konec:

Beskydy - Valašsko

so 17.11.2018
Kulturní centrum (Frýdlant nad Ostravicí)
Zveme všechny fanoušky a fanynky, nadšené diváky a příznivce bojových sportů do frýdlantského Kulturního centra, které přivítá již tradiční galavečer ,,Bitva o Frýdlant “, již osmý turnaj na kterém se...
ne 18.11.2018 7:58
Frýdek-Místek
Kulturně vlastivědný spolek Království lašské vás zve v neděli 18. listopadu 2018 k účasti na 11. etapě vlastivědné pouti "Okolo Lašska" z Visalají přes Travný do Pražma. Družina lašského krále pojede...

Brno a okolí

st 14.11.2018 18:00 - 14.11.2018
Kajot Arena (Brno)
ne 18.11.2018 15:00
Zoner Boby Hall (Brno)
Největší přehlídka bojových umění a sportů opět po roce v Brně. Moderátor akce: Jakub Kohák Vystoupí celkem 15 stylů bojových umění z Itálie, Belgie, Slovenska, USA, Německa a ČR Hlavní Vip hvězda - Caitlin...

Českobudějovicko

po 15.10.2018 - 10.12.2018
Farha (České Budějovice)
Nové kurzy orientálního tance pro začátečnice.
st 17.10.2018 18:30 - 17.10.2018
po 12.11.2018 18:30 - 12.11.2018
st 14.11.2018 18:30 - 14.11.2018
Centrum setkávání (České Budějovice)
Jóga smíchu je založena na vědecky ověřeném faktu, že náš mozek neumí rozlišit mezi předstíraným a přirozeným smíchem. Oproti přirozenému smíchu díky jakýmkoli podnětům – vtipům, komediím, životním situacím...
čt 18.10.2018 19:00 - 18.10.2018
pá 19.10.2018 6:30 - 19.10.2018
pá 19.10.2018 8:15 - 19.10.2018
čt 1.11.2018 19:00 - 1.11.2018
pá 2.11.2018 6:30 - 2.11.2018
pá 2.11.2018 8:15 - 2.11.2018
čt 8.11.2018 19:15 - 8.11.2018
pá 9.11.2018 6:30 - 9.11.2018
pá 9.11.2018 8:15 - 9.11.2018
čt 15.11.2018 19:00 - 15.11.2018
Centrum setkávání (České Budějovice)
Jedinečné cvičení podle P. Egoscue, které posiluje hluboké vnitřní svaly, které dokáže zbavit od chronických bolestí zad, kyčlí, ramen a kolenou. Zkombinujeme pohyb, protažení, posílení a mantry, takže...
so 7.4.2018 15:00 - 7.4.2018
so 19.5.2018 15:00 - 19.5.2018
so 16.6.2018 17:00 - 16.6.2018
so 15.9.2018 17:00 - 15.9.2018
so 29.9.2018 17:00 - 29.9.2018
so 20.10.2018 16:00 - 20.10.2018
so 17.11.2018 16:00 - 17.11.2018
Farha (České Budějovice)
Dlouhodobé zkušenosti a provozování tance v naší taneční škole Thurayya bezpečně říkají, že správné taneční pohyby léčí. Kladné výsledky má tato taneční škola v oblasti potíží pohybového aparátu, páteře...
ne 18.11.2018 9:00 - 18.11.2018
Sport Ubytovna (Český Krumlov)
Oblastní přebor jednotlivců kategorie U17 v Českém Krumlově. Přijďte se podívat a fandit!
so 17.11.2018 9:00 - 17.11.2018
ne 18.11.2018 9:00 - 18.11.2018
Sport Ubytovna (Český Krumlov)
Na špičkový badminton Vás zvou českokrumlovské naděje Patrik Fuciman a Eliška Mikešová.
pá 12.10.2018 6:30 - 12.10.2018
pá 12.10.2018 8:15 - 12.10.2018
pá 19.10.2018 6:30 - 19.10.2018
pá 19.10.2018 8:15 - 19.10.2018
pá 26.10.2018 6:30 - 26.10.2018
pá 26.10.2018 8:15 - 26.10.2018
pá 2.11.2018 6:30 - 2.11.2018
pá 2.11.2018 8:15 - 2.11.2018
čt 8.11.2018 19:15 - 8.11.2018
pá 9.11.2018 6:30 - 9.11.2018
pá 9.11.2018 8:15 - 9.11.2018
čt 15.11.2018 19:00 - 15.11.2018
pá 16.11.2018 6:30 - 16.11.2018
pá 16.11.2018 8:15 - 16.11.2018
čt 22.11.2018 19:00 - 22.11.2018
pá 23.11.2018 6:30 - 23.11.2018
pá 23.11.2018 8:15 - 23.11.2018
Centrum setkávání (České Budějovice)
Nabízíme Vám večerní i ranní vičení s Ing. Šárkou Laurou Tůmovou Kdy: každý čtvrtek večer: 19:00 - 20:30 hod. každý pátek ráno: máte 2 možnosti buď 6:30 - 8:00 nebo 8:15 - 9:45 hod. vždy prosíme den...
čt 11.10.2018 8:30 - 11.10.2018
čt 18.10.2018 8:30 - 18.10.2018
čt 25.10.2018 8:30 - 25.10.2018
čt 1.11.2018 8:30 - 1.11.2018
čt 8.11.2018 8:30 - 8.11.2018
čt 15.11.2018 8:30 - 15.11.2018
čt 22.11.2018 8:30 - 22.11.2018
čt 29.11.2018 8:30 - 29.11.2018
Centrum setkávání (České Budějovice)
Přijďte si zacvičit pod vedením zkušené cvičitelky Milady Bláhové – občas nebo pravidelně. Pravidelné cvičení má samozřejmě větší dopad na zdraví, tělo i pocity. Jde o cvičení opravdu pro každého. Cvičíme...
čt 9.8.2018 8:30 - 9.8.2018
čt 6.9.2018 8:30 - 6.9.2018
čt 13.9.2018 8:30 - 13.9.2018
čt 20.9.2018 8:30 - 20.9.2018
čt 27.9.2018 8:30 - 27.9.2018
čt 4.10.2018 8:30 - 4.10.2018
čt 11.10.2018 8:30 - 11.10.2018
čt 18.10.2018 8:30 - 18.10.2018
čt 25.10.2018 8:30 - 25.10.2018
čt 1.11.2018 8:30 - 1.11.2018
čt 8.11.2018 8:30 - 8.11.2018
čt 15.11.2018 8:30 - 15.11.2018
čt 22.11.2018 8:30 - 22.11.2018
čt 29.11.2018 8:30 - 29.11.2018
Centrum setkávání (České Budějovice)
Přijďte si zacvičit pod vedením zkušené cvičitelky - občas nebo pravidelně. Pravidelné cvičení má samozřejmě větší dopad na zdraví, tělo i pocity. - Jemná jóga - Správné dýchání - Rehabilitační cviky ...
út 11.9.2018 18:30 - 11.9.2018
út 18.9.2018 18:30 - 18.9.2018
út 2.10.2018 18:30 - 2.10.2018
út 9.10.2018 18:30 - 9.10.2018
út 16.10.2018 18:30 - 16.10.2018
út 23.10.2018 18:30 - 23.10.2018
út 30.10.2018 18:30 - 30.10.2018
út 6.11.2018 18:30 - 6.11.2018
út 13.11.2018 18:30 - 13.11.2018
út 20.11.2018 18:30 - 20.11.2018
út 27.11.2018 18:30 - 27.11.2018
út 4.12.2018 18:30 - 4.12.2018
Riegrova (České Budějovice) - č.p. 1816/3A
S radosťou Vás pozývam na kurz Brušných tancov v štýle Tribal fusion belly dance v Českých Budejoviciach. Tento exotický tanec je fúzia brušných a orientálnych tancov s flamencom, hip hopom, contemporary...
út 2.10.2018 9:00 - 2.10.2018
út 9.10.2018 9:00 - 9.10.2018
út 16.10.2018 9:00 - 16.10.2018
út 23.10.2018 9:00 - 23.10.2018
út 30.10.2018 9:00 - 30.10.2018
út 6.11.2018 9:00 - 6.11.2018
út 13.11.2018 9:00 - 13.11.2018
út 20.11.2018 9:00 - 20.11.2018
út 27.11.2018 9:00 - 27.11.2018
út 4.12.2018 9:00 - 4.12.2018
út 11.12.2018 9:00 - 11.12.2018
T. J. Sokol České Budějovice - Sokolský ostrov (České Budějovice)
út 13.11.2018 14:15 - 13.11.2018
út 20.11.2018 14:15 - 20.11.2018
út 27.11.2018 14:15 - 27.11.2018
út 4.12.2018 14:15 - 4.12.2018
út 11.12.2018 14:15 - 11.12.2018
Centrum setkávání (České Budějovice)
20. listopadu se začíná v Centru setkávání cvičit Vitální jóga pro ženy.( Cvičení 13.11. neproběhlo díky nachlazení lektorky). Můžete se zúčastnit každé úterý od 14:15 do 15:30 hod. Program je určen ženám...
po 8.10.2018 16:00 - 8.10.2018
út 9.10.2018 16:00 - 9.10.2018
st 10.10.2018 16:00 - 10.10.2018
čt 11.10.2018 16:00 - 11.10.2018
po 15.10.2018 16:00 - 15.10.2018
út 16.10.2018 16:00 - 16.10.2018
st 17.10.2018 16:00 - 17.10.2018
čt 18.10.2018 16:00 - 18.10.2018
po 22.10.2018 16:00 - 22.10.2018
út 23.10.2018 16:00 - 23.10.2018
st 24.10.2018 16:00 - 24.10.2018
čt 25.10.2018 16:00 - 25.10.2018
po 29.10.2018 16:00 - 29.10.2018
út 30.10.2018 16:00 - 30.10.2018
st 31.10.2018 16:00 - 31.10.2018
čt 1.11.2018 16:00 - 1.11.2018
po 5.11.2018 16:00 - 5.11.2018
út 6.11.2018 16:00 - 6.11.2018
st 7.11.2018 16:00 - 7.11.2018
čt 8.11.2018 16:00 - 8.11.2018
po 12.11.2018 16:00 - 12.11.2018
út 13.11.2018 16:00 - 13.11.2018
st 14.11.2018 16:00 - 14.11.2018
čt 15.11.2018 16:00 - 15.11.2018
po 19.11.2018 16:00 - 19.11.2018
út 20.11.2018 16:00 - 20.11.2018
st 21.11.2018 16:00 - 21.11.2018
čt 22.11.2018 16:00 - 22.11.2018
po 26.11.2018 16:00 - 26.11.2018
út 27.11.2018 16:00 - 27.11.2018
st 28.11.2018 16:00 - 28.11.2018
čt 29.11.2018 16:00 - 29.11.2018
po 3.12.2018 16:00 - 3.12.2018
út 4.12.2018 16:00 - 4.12.2018
st 5.12.2018 16:00 - 5.12.2018
čt 6.12.2018 16:00 - 6.12.2018
po 10.12.2018 16:00 - 10.12.2018
út 11.12.2018 16:00 - 11.12.2018
st 12.12.2018 16:00 - 12.12.2018
čt 13.12.2018 16:00 - 13.12.2018
INSKI - Indoor lyžování (České Budějovice)
Kroužky budou probíhat pravidelně každé pondělí, úterý, středu nebo čtvrtek od 16:00 do 17:30. Přihlaste své děti na libovolný den. :) Děti čeká 10 lekcí indoor lyžování se zkušeným instruktorem. O veškeré...
po 29.10.2018 15:45 - 29.10.2018
po 5.11.2018 15:45 - 5.11.2018
po 12.11.2018 15:45 - 12.11.2018
po 19.11.2018 15:45 - 19.11.2018
po 26.11.2018 15:45 - 26.11.2018
po 3.12.2018 15:45 - 3.12.2018
po 10.12.2018 15:45 - 10.12.2018
po 17.12.2018 15:45 - 17.12.2018
Klub seniorů - Komunitní centrum Máj (České Budějovice)
Vedoucí country tanečního souboru je Slávek Kovářík.
st 3.10.2018 18:45 - 3.10.2018
st 17.10.2018 18:45 - 17.10.2018
st 31.10.2018 18:45 - 31.10.2018
st 7.11.2018 18:45 - 7.11.2018
st 21.11.2018 18:45 - 21.11.2018
st 5.12.2018 18:45 - 5.12.2018
st 19.12.2018 18:45 - 19.12.2018
Centrum setkávání (České Budějovice)
Cyklus lekcí prožitkového tance pro ženy. Můžete přijít jednorázově nebo chodit pravidelně. Tanec je vhodný pro všechny věkové kategorie - pro radost, pro zdraví i pro krásu! Lektor: Mgr. Ála Vachušková...
út 20.12.2016 18:00 - 20.12.2016
čt 12.10.2017 17:45 - 12.10.2017
čt 19.10.2017 17:45 - 19.10.2017
čt 26.10.2017 17:45 - 26.10.2017
čt 2.11.2017 17:45 - 2.11.2017
čt 9.11.2017 17:45 - 9.11.2017
čt 16.11.2017 17:45 - 16.11.2017
čt 23.11.2017 17:45 - 23.11.2017
čt 30.11.2017 17:45 - 30.11.2017
čt 7.12.2017 17:45 - 7.12.2017
čt 14.12.2017 17:45 - 14.12.2017
čt 21.12.2017 17:45 - 21.12.2017
čt 4.1.2018 17:45 - 4.1.2018
čt 11.1.2018 17:45 - 11.1.2018
čt 18.1.2018 17:45 - 18.1.2018
čt 25.1.2018 17:45 - 25.1.2018
čt 1.2.2018 17:45 - 1.2.2018
čt 8.2.2018 17:45 - 8.2.2018
čt 15.2.2018 17:45 - 15.2.2018
čt 22.2.2018 17:45 - 22.2.2018
čt 22.3.2018 17:55 - 22.3.2018
čt 29.3.2018 17:55 - 29.3.2018
čt 5.4.2018 17:55 - 5.4.2018
čt 12.4.2018 17:55 - 12.4.2018
čt 19.4.2018 17:55 - 19.4.2018
čt 26.4.2018 17:55 - 26.4.2018
čt 20.9.2018 17:55 - 20.9.2018
čt 27.9.2018 17:55 - 27.9.2018
čt 4.10.2018 17:55 - 4.10.2018
čt 11.10.2018 17:55 - 11.10.2018
čt 18.10.2018 17:55 - 18.10.2018
čt 25.10.2018 17:55 - 25.10.2018
čt 8.11.2018 17:55 - 8.11.2018
čt 15.11.2018 17:55 - 15.11.2018
čt 22.11.2018 17:55 - 22.11.2018
čt 29.11.2018 17:55 - 29.11.2018
čt 6.12.2018 17:55 - 6.12.2018
čt 13.12.2018 17:55 - 13.12.2018
čt 20.12.2018 17:55 - 20.12.2018
Thurayya (České Budějovice)
Orientální tanec pro mírně i více pokročilé. Stále vítáme nové tanečnice.
čt 20.9.2018 19:00 - 20.9.2018
čt 27.9.2018 19:00 - 27.9.2018
čt 4.10.2018 19:00 - 4.10.2018
čt 11.10.2018 19:00 - 11.10.2018
čt 18.10.2018 19:00 - 18.10.2018
čt 25.10.2018 19:00 - 25.10.2018
čt 8.11.2018 19:00 - 8.11.2018
čt 15.11.2018 19:00 - 15.11.2018
čt 22.11.2018 19:00 - 22.11.2018
čt 29.11.2018 19:00 - 29.11.2018
čt 6.12.2018 19:00 - 6.12.2018
čt 13.12.2018 19:00 - 13.12.2018
čt 20.12.2018 19:00 - 20.12.2018
Thurayya (České Budějovice)
čt 4.10.2018 20:05 - 4.10.2018
čt 11.10.2018 20:05 - 11.10.2018
čt 18.10.2018 20:05 - 18.10.2018
čt 25.10.2018 20:05 - 25.10.2018
čt 8.11.2018 20:05 - 8.11.2018
čt 15.11.2018 20:05 - 15.11.2018
čt 22.11.2018 20:05 - 22.11.2018
čt 29.11.2018 20:05 - 29.11.2018
čt 6.12.2018 20:05 - 6.12.2018
čt 13.12.2018 20:05 - 13.12.2018
čt 20.12.2018 20:05 - 20.12.2018
Thurayya (České Budějovice)
Orientální tanec působí na Vaše zdraví i náladu. Ženám dává ženskost a lehkost. Přijťe si zatančit.
út 2.10.2018 9:00 - 2.10.2018
út 9.10.2018 9:00 - 9.10.2018
út 16.10.2018 9:00 - 16.10.2018
út 23.10.2018 9:00 - 23.10.2018
út 6.11.2018 9:00 - 6.11.2018
út 13.11.2018 9:00 - 13.11.2018
út 20.11.2018 9:00 - 20.11.2018
út 27.11.2018 9:00 - 27.11.2018
út 4.12.2018 9:00 - 4.12.2018
út 11.12.2018 9:00 - 11.12.2018
út 18.12.2018 9:00 - 18.12.2018
út 8.1.2019 9:00 - 8.1.2019
Flema studio (České Budějovice)
Yoga divoši - yoga pro začátečníky i pokročilé v rodinném prostředí. Cvičíme v max. počtu 5 lidí což zaručuje, že lektor se může individuálně věnovat každému zvlášť dle jeho možností a hlavně využití cvičení...
út 2.10.2018 10:15 - 2.10.2018
út 9.10.2018 10:15 - 9.10.2018
út 16.10.2018 10:15 - 16.10.2018
út 23.10.2018 10:15 - 23.10.2018
út 6.11.2018 10:15 - 6.11.2018
út 13.11.2018 10:15 - 13.11.2018
út 20.11.2018 10:15 - 20.11.2018
út 27.11.2018 10:15 - 27.11.2018
út 4.12.2018 10:15 - 4.12.2018
út 11.12.2018 10:15 - 11.12.2018
út 18.12.2018 10:15 - 18.12.2018
út 8.1.2019 10:15 - 8.1.2019
Flema studio (České Budějovice)
Yoga divoši pro maminky - yoga pro maminky a prťata. Chcete se protáhnout a nemáte hlídání? Nevadí u nás to jde i s prťaty, max. 4 maminky.
so 6.10.2018 - ne 7.10.2018
so 20.10.2018 - ne 21.10.2018
so 3.11.2018 - ne 4.11.2018
so 17.11.2018 - ne 18.11.2018
so 1.12.2018 - ne 2.12.2018
so 5.1.2019 - ne 6.1.2019
so 19.1.2019 - ne 20.1.2019
so 2.2.2019 - ne 3.2.2019
Think yoga (České Budějovice)
Rádi bychom vám představili školu jógy akreditovanou Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy. Naše škola vznikla na základě potřeby a hledání tradičního indického přístupu k učení a ke studentovi...

Českomoravské pomezí

st 14.11.2018 18:30
Zimní stadion (Litomyšl)
Mistrovské utkání Krajské hokejové ligy mužů.
pá 16.11.2018 17:00
Kuželna (Svitavy)
10. kolo krajského přeboru kuželek
so 17.11.2018 9:00
Kuželna (Svitavy)
10. kolo krajské soutěže kuželek
so 17.11.2018 9:00 - 17.11.2018
Paintball Proseč (Proseč)
Opět tradiční otevřená hra pro ty, kteří by si chtěli zahrát paintball , ale nemají své vybavení ani skupinu lidí. Přijďte si užít poslední teplé dny tohoto roku a adrenalin se vším všudy. Pozvěte i své...
so 17.11.2018 9:00
Základní škola Svitavy (Svitavy)
U12
so 17.11.2018 9:00
Městská sportovní hala (Litomyšl)
Pardubická liga mladších žáků.
so 17.11.2018 10:00
Střelnice (Svitavy)
ženy – KP I. Třídy
so 17.11.2018 10:00
Střední škola zahradnická a technická Litomyšl (Litomyšl) - tělocvična
KP I. třída, ženy.
so 17.11.2018 10:30
Městská sportovní hala (Litomyšl)
Pardubická liga mladších žáků.
so 17.11.2018 10:00
so 17.11.2018 12:00
Hřiště Lány (Svitavy)
Česká divize dorostu U17 a U19
so 17.11.2018 12:40
Městská sportovní hala (Litomyšl)
Pardubická liga mladších žáků.
so 17.11.2018 13:00
Penzion Jízdárna Suchá (Litomyšl)
Z-L + pony
so 17.11.2018 13:30
so 17.11.2018 14:45
Sportovní hala Jiskra (Litomyšl)
VP minižáků U12.
so 13.10.2018 15:30
so 20.10.2018 15:30
so 3.11.2018 15:30
so 10.11.2018 15:30
so 17.11.2018 15:30
Fabrika (Svitavy)
Večery pod vedením tanečních lektorů z TK Style Svitavy: Irena a František Pokorní. Nové zájemce prosíme o vyplnění přihlášky, kterou si mohou vyzvednout do 10. října na recepci Střediska kulturních služeb...
so 17.11.2018 17:00
Městská sportovní hala (Litomyšl)
Liga žáků U14.
so 20.10.2018 20:00
so 3.11.2018 20:00
so 17.11.2018 20:00
Fabrika (Svitavy)
Večer pod vedením tanečního lektora z TK Orel Telnice: Jan Herodek. Nové zájemce prosíme o vyplnění přihlášky kterou si mohou vyzvednout do 10. 10. 2018 na recepci Střediska kulturních služeb města Svitavy...
ne 18.11.2018 9:00
Střelnice (Svitavy)
žáci – KP
ne 18.11.2018 9:00
Městská sportovní hala (Litomyšl)
Liga žáků U14.
ne 18.11.2018 10:00
Střelnice (Svitavy)
muži – KP I. třídy
ne 18.11.2018 11:00
Městská sportovní hala (Litomyšl)
so 17.11.2018 16:00
ne 18.11.2018 16:00
Střelnice (Svitavy)
žákovská liga U14
st 21.11.2018
Rodinné a komunitní centrum Kocourek (Březová nad Svitavou)
st 21.11.2018 18:00
Střelnice (Svitavy)
Kooperativa NBL
st 21.11.2018 18:30
Zimní stadion (Litomyšl)
Mistrovské utkání Krajské hokejové ligy mužů.
st 12.9.2018
čt 13.9.2018
čt 27.9.2018
po 12.11.2018
po 19.11.2018
po 26.11.2018
Sokolovna (Bělá nad Svitavou)
st 5.9.2018
st 19.9.2018
čt 15.11.2018
čt 29.11.2018
Sokolovna (Bělá nad Svitavou)
pá 2.11.2018 19:00
pá 9.11.2018 19:00
pá 16.11.2018 19:00
pá 23.11.2018 19:00
pá 30.11.2018 19:00
Jaroměřice - Volnočasový areál č. 478
Všichni jste srdečně zváni na taneční lekce, příprava na plesovou sezónu, oprášíme standartní a latinskoamerické tance a pobavíme se. S sebou taneční boty a pohodlné oblečení.
st 31.10.2018 19:30 - 31.10.2018
st 7.11.2018 19:30 - 7.11.2018
st 14.11.2018 19:30 - 14.11.2018
st 21.11.2018 19:30 - 21.11.2018
st 28.11.2018 19:30 - 28.11.2018
st 5.12.2018 19:30 - 5.12.2018
st 12.12.2018 19:30 - 12.12.2018
st 19.12.2018 19:30 - 19.12.2018
Kulturní dům (Čistá)
8 lekcí každou středu. Pro manželské a přátelské páry pod vedením tanečního mistra Jana Bílka.

Chrudimsko - Hlinecko

st 14.11.2018
Chrudim
Sraz v 8:15 na autobusovém nádraží Chrudim, odjezd v 8:25. Trasa je ze Žumberka po ZTZ, dále neznačenou cestou přes Loučky k Rybníku Jezírko, přes Radochlín do Výsonína a po MTZ přes Slatiňany do Chrudimě...
st 14.11.2018 17:30
Zimní stadion (Chrudim)
17:30 Kairat Almaty vs AaS Futsal Pescara 20:00 FK EP Chrudim vs LSM Lida
čt 15.11.2018 17:30
Zimní stadion (Chrudim)
17:30 LSM Lida vs Lairat Almaty 20:00 FK EP Chrudim vs AaS Futsal Pescara
so 17.11.2018
Chrudim
sraz 7:40 na nádraží ČD Chrudim, odjezd v 7:56. Trasa je z nádraží Chrast okolo Horeckého rybníka po MTZ Podskala, TZT Silnice, Smrček, Žumberk hájenka, Bítovany. Délka trasy je 11-17 km. Akci vede Hana...
so 17.11.2018 8:00
Základní škola Třemošnice (Třemošnice)
Oddíl volejbalu a Sportovní komise města Třemošnice vás zvou na volejbalový turnaj dvojic. Složení dvojic není omezeno, občerstvení zajištěno.
so 17.11.2018 9:00
Zimní stadion (Skuteč)
Zápas: Mladší žáci
so 17.11.2018 9:00 - 17.11.2018
Multifunkční sportovní hala (Skuteč)
so 17.11.2018 9:00 - 17.11.2018
Multifunkční sportovní hala (Skuteč)
so 17.11.2018 13:00
Sportovní areál (Třemošnice)
ŽKS Třemošnice - Sokol Dolní Újezd
so 17.11.2018 16:30
Zimní stadion (Chrudim)
16:30 AaS Futsal Pescara vs LSM Lida 19:00 Kairat Almaty vs FK EP Chrudim
so 17.11.2018 18:00 - 17.11.2018
Multifunkční sportovní hala (Skuteč)
ne 18.11.2018 9:00 - 18.11.2018
Multifunkční sportovní hala (Skuteč)
ne 18.11.2018 9:00
Zimní stadion (Hlinsko)
Hokejové utkání krajského přeboru soutěže přípravky ročníku 2009.
ne 18.11.2018 10:00
ne 18.11.2018 13:00
Gymnázium K. V. Raise (Hlinsko) - tělocvična gymnázia
Volejbalové dvojutkání krajského přeboru 1. třídy soutěže mužů.
pá 11.12.2015 17:15
ne 13.12.2015 13:15
pá 8.1.2016 17:15
ne 10.1.2016 13:15
pá 15.1.2016 17:15
ne 17.1.2016 13:15
pá 29.1.2016 17:15
ne 31.1.2016 13:15
pá 5.2.2016 17:15
ne 7.2.2016 13:15
pá 12.2.2016 17:15
ne 14.2.2016 13:15
pá 11.3.2016 17:15
pá 21.10.2016 17:00
ne 23.10.2016 13:15
pá 28.10.2016 17:00
ne 30.10.2016 13:15
pá 16.12.2016 17:00
ne 18.12.2016 13:15
pá 23.12.2016 17:15
so 24.12.2016 10:00
ne 25.12.2016 13:15
po 26.12.2016 17:00
st 28.12.2016 10:00
pá 30.12.2016 17:00
so 31.12.2016 10:00
pá 13.1.2017 17:00
ne 15.1.2017 13:15
pá 27.1.2017 17:00
ne 29.1.2017 13:15
út 7.3.2017 9:00
st 8.3.2017 9:00
čt 9.3.2017 9:00
pá 10.3.2017 17:00
pá 15.9.2017 17:00
ne 17.9.2017 13:15
pá 22.9.2017 17:00
ne 24.9.2017 13:15
pá 29.9.2017 17:00
pá 13.10.2017 17:00
ne 15.10.2017 13:15
pá 10.11.2017 17:00
ne 12.11.2017 13:15
pá 17.11.2017 17:00
ne 19.11.2017 13:15
pá 24.11.2017 17:00
ne 26.11.2017 13:15
pá 8.12.2017 17:00
ne 10.12.2017 13:15
pá 15.12.2017 17:00
ne 17.12.2017 13:15
pá 5.1.2018 17:00
ne 7.1.2018 13:15
pá 12.1.2018 17:00
ne 14.1.2018 13:15
pá 26.1.2018 17:00
ne 28.1.2018 13:15
pá 2.2.2018 17:00
ne 4.2.2018 13:15
pá 9.2.2018 17:00
pá 2.3.2018 17:00
pá 9.3.2018 17:00
ne 11.3.2018 13:15
út 13.3.2018 9:00
st 14.3.2018 9:00
pá 16.3.2018 17:00
ne 18.3.2018 13:15
pá 12.10.2018 17:00
ne 14.10.2018 13:15
pá 16.11.2018 17:00
ne 18.11.2018 13:15
Zimní stadion (Hlinsko)
ne 18.11.2018 17:00
Zimní stadion (Skuteč)
Zápas A - týmu.
ne 18.11.2018 17:30
Zimní stadion (Hlinsko)
Hokejové utkání 1. krajské ligy soutěže mužů.
st 21.11.2018
Chrudim
Sraz je v 10:20 hodin na nádraží BUS zast. č. 9. odjezd v 10:33. Trasa vede z odbočky Kunčí podél řeky do Svídnice, kde přes Háje dojdeme na Práčov a přes část Slavické obory do Trpišova, odtud směrem...
pá 2.11.2018 19:00
pá 9.11.2018 19:00
pá 16.11.2018 19:00
pá 23.11.2018 19:00
Chrudimská beseda (Chrudim) - Velký sál Muzea
po 6.2.2017 18:15
po 13.2.2017 18:15
po 20.2.2017 18:15
po 27.2.2017 18:15
po 13.3.2017 18:15
po 20.3.2017 18:15
po 27.3.2017 18:15
po 3.4.2017 18:15
po 10.4.2017 18:15
po 17.4.2017 18:15
po 24.4.2017 18:15
po 15.5.2017 18:15
po 22.5.2017 18:15
po 29.5.2017 18:15
po 5.6.2017 18:15
po 12.6.2017 18:15
po 19.6.2017 18:15
po 26.6.2017 18:15
po 18.9.2017 17:45
po 25.9.2017 17:45
po 9.10.2017 17:45
po 16.10.2017 17:45
po 23.10.2017 17:45
po 30.10.2017 17:45
po 6.11.2017 17:45
po 13.11.2017 17:45
po 20.11.2017 17:45
po 27.11.2017 17:45
po 11.12.2017 17:45
po 18.12.2017 17:45
po 8.1.2018 17:45
po 15.1.2018 17:45
po 22.1.2018 17:45
po 29.1.2018 17:45
po 5.2.2018 17:45
po 12.2.2018 17:45
po 19.2.2018 17:45
po 26.2.2018 17:45
po 5.3.2018 17:45
po 12.3.2018 17:45
po 19.3.2018 17:45
po 26.3.2018 17:45
po 9.4.2018 17:45
po 16.4.2018 17:45
po 23.4.2018 17:45
po 30.4.2018 17:45
po 7.5.2018 17:45
po 14.5.2018 17:45
po 21.5.2018 17:45
po 28.5.2018 17:45
po 11.6.2018 17:45
po 18.6.2018 17:45
po 25.6.2018 17:45
po 17.9.2018 17:45
po 24.9.2018 17:45
po 8.10.2018 17:45
po 15.10.2018 17:45
po 22.10.2018 17:45
po 29.10.2018 17:45
po 5.11.2018 17:45
po 12.11.2018 17:45
po 19.11.2018 17:45
po 26.11.2018 17:45
Multifunkční centrum (Hlinsko)
Cvičení s velkým a malým míčem zaměřené na posílení všech svalových skupin.
po 14.12.2015 18:30
po 21.12.2015 18:30
po 11.1.2016 18:30
po 18.1.2016 18:30
po 25.1.2016 18:30
po 1.2.2016 18:30
po 8.2.2016 18:30
po 15.2.2016 18:30
po 22.2.2016 18:30
po 29.2.2016 18:30
po 7.3.2016 18:30
po 14.3.2016 18:30
po 21.3.2016 18:30
po 28.3.2016 18:30
po 4.4.2016 18:30
po 11.4.2016 18:30
po 18.4.2016 18:30
po 25.4.2016 18:30
po 2.5.2016 18:30
po 9.5.2016 18:30
po 16.5.2016 18:30
po 23.5.2016 18:30
po 30.5.2016 18:30
po 6.6.2016 18:30
po 13.6.2016 18:30
po 20.6.2016 18:30
po 27.6.2016 18:30
po 12.9.2016 18:30
po 19.9.2016 18:30
po 26.9.2016 18:30
po 17.10.2016 18:30
po 24.10.2016 18:30
po 31.10.2016 18:30
po 7.11.2016 18:30
út 8.11.2016 15:00
po 14.11.2016 18:30
út 15.11.2016 15:00
po 21.11.2016 18:30
út 22.11.2016 15:00
po 28.11.2016 18:30
po 12.12.2016 18:30
po 19.12.2016 18:30
po 16.1.2017 18:30
po 23.1.2017 18:30
po 30.1.2017 18:30
po 6.2.2017 18:30
po 13.2.2017 18:30
po 20.2.2017 18:30
po 27.2.2017 18:30
po 3.4.2017 18:30
po 10.4.2017 18:30
po 17.4.2017 18:30
po 24.4.2017 18:30
po 15.5.2017 18:30
po 22.5.2017 18:30
po 29.5.2017 18:30
po 5.6.2017 18:30
po 12.6.2017 18:30
po 19.6.2017 18:30
po 26.6.2017 18:30
po 9.4.2018 18:30
po 16.4.2018 18:30
po 23.4.2018 18:30
po 30.4.2018 18:30
po 11.6.2018 18:30
po 18.6.2018 18:30
po 25.6.2018 18:30
po 8.10.2018 18:30
po 15.10.2018 18:30
po 22.10.2018 18:30
po 29.10.2018 18:30
po 5.11.2018 18:30
po 12.11.2018 18:30
po 19.11.2018 18:30
po 26.11.2018 18:30
Gymnázium K. V. Raise (Hlinsko)
Moderní posilovací a protahovací systém cvičení, jehož cílem je pružné štíhlé tělo, vhodné pro všechny věkové kategorie.
po 12.10.2015 18:30
po 19.10.2015 18:30
po 26.10.2015 18:30
po 9.11.2015 18:30
po 16.11.2015 18:30
út 24.11.2015 18:30
po 30.11.2015 18:30
po 7.12.2015 18:30
po 14.12.2015 18:30
po 21.12.2015 18:30
po 28.12.2015 18:30
po 4.1.2016 18:30
po 11.1.2016 18:30
po 18.1.2016 18:30
po 25.1.2016 18:30
po 1.2.2016 18:30
po 8.2.2016 18:30
po 15.2.2016 18:30
po 22.2.2016 18:30
po 29.2.2016 18:30
po 7.3.2016 18:30
po 14.3.2016 18:30
po 21.3.2016 18:30
po 28.3.2016 18:30
po 4.4.2016 18:30
po 11.4.2016 18:30
po 18.4.2016 18:30
po 25.4.2016 18:30
po 2.5.2016 18:30
po 9.5.2016 18:30
po 16.5.2016 18:30
po 23.5.2016 18:30
po 30.5.2016 18:30
po 6.6.2016 18:30
čt 9.6.2016 18:45
po 13.6.2016 18:30
čt 16.6.2016 18:45
ne 19.6.2016 18:30
čt 23.6.2016 18:45
ne 26.6.2016 18:30
čt 30.6.2016 18:45
po 17.10.2016 18:30
po 24.10.2016 18:30
po 31.10.2016 18:30
po 7.11.2016 18:30
po 14.11.2016 18:30
po 21.11.2016 18:30
po 28.11.2016 18:30
po 12.12.2016 18:30
po 19.12.2016 18:30
po 9.1.2017 18:30
po 16.1.2017 18:30
po 23.1.2017 18:30
po 30.1.2017 18:30
po 6.2.2017 18:30
po 13.2.2017 18:30
po 20.2.2017 18:30
po 27.2.2017 18:30
po 13.3.2017 18:30
po 20.3.2017 18:30
po 27.3.2017 18:30
po 3.4.2017 18:30
po 10.4.2017 18:30
po 17.4.2017 18:30
po 24.4.2017 18:30
po 15.5.2017 18:30
po 22.5.2017 18:30
po 29.5.2017 18:30
po 5.6.2017 18:30
po 12.6.2017 18:30
po 19.6.2017 18:30
po 26.6.2017 18:30
po 18.9.2017 18:30
po 25.9.2017 18:30
po 9.10.2017 18:30
po 16.10.2017 18:30
po 23.10.2017 18:30
po 30.10.2017 18:30
po 6.11.2017 18:30
po 13.11.2017 18:30
po 20.11.2017 18:30
po 27.11.2017 18:30
po 11.12.2017 18:30
po 18.12.2017 18:30
po 8.1.2018 18:30
po 15.1.2018 18:30
po 22.1.2018 18:30
po 29.1.2018 18:30
po 5.2.2018 18:30
po 12.2.2018 18:30
po 19.2.2018 18:30
po 26.2.2018 18:30
po 5.3.2018 18:30
po 12.3.2018 18:30
po 19.3.2018 18:30
po 26.3.2018 18:30
po 9.4.2018 18:30
po 16.4.2018 18:30
po 23.4.2018 18:30
po 30.4.2018 18:30
po 7.5.2018 18:30
po 14.5.2018 18:30
po 21.5.2018 18:30
po 28.5.2018 18:30
po 11.6.2018 18:30
po 18.6.2018 18:30
po 25.6.2018 18:30
po 10.9.2018 18:30
po 17.9.2018 18:30
po 24.9.2018 18:30
po 8.10.2018 18:30
po 15.10.2018 18:30
po 22.10.2018 18:30
po 29.10.2018 18:30
po 5.11.2018 18:30
po 12.11.2018 18:30
po 19.11.2018 18:30
po 26.11.2018 18:30
Multifunkční centrum (Hlinsko)
út 4.9.2018 14:30
út 11.9.2018 14:30
út 18.9.2018 14:30
út 25.9.2018 14:30
út 9.10.2018 14:30
út 16.10.2018 14:30
út 23.10.2018 14:30
út 30.10.2018 14:30
út 6.11.2018 14:30
út 13.11.2018 14:30
út 20.11.2018 14:30
út 27.11.2018 14:30
Mateřské centrum Hlinečánek (Hlinsko)
út 13.9.2016 15:00
út 20.9.2016 15:00
út 27.9.2016 15:00
út 18.10.2016 15:00
út 25.10.2016 15:00
út 13.12.2016 15:00
út 20.12.2016 15:00
út 10.1.2017 15:00
út 17.1.2017 15:00
út 24.1.2017 15:00
út 31.1.2017 15:00
út 7.2.2017 15:00
út 14.2.2017 15:00
út 21.2.2017 15:00
út 28.2.2017 15:00
út 4.4.2017 15:00
út 11.4.2017 15:00
út 18.4.2017 15:00
út 25.4.2017 15:00
út 9.5.2017 15:00
út 16.5.2017 15:00
út 23.5.2017 15:00
út 30.5.2017 15:00
út 6.6.2017 15:00
út 13.6.2017 15:00
út 20.6.2017 15:00
út 27.6.2017 15:00
út 17.10.2017 15:00
út 24.10.2017 15:00
út 31.10.2017 15:00
út 12.12.2017 15:00
út 19.12.2017 15:00
út 9.1.2018 15:00
út 16.1.2018 15:00
út 23.1.2018 15:00
út 30.1.2018 15:00
út 6.2.2018 15:00
út 13.2.2018 15:00
út 20.2.2018 15:00
út 27.2.2018 15:00
út 6.3.2018 15:00
út 13.3.2018 15:00
út 20.3.2018 15:00
út 27.3.2018 15:00
út 10.4.2018 15:00
út 17.4.2018 15:00
út 24.4.2018 15:00
po 7.5.2018 18:30
po 14.5.2018 18:30
út 15.5.2018 15:00
po 21.5.2018 18:30
út 22.5.2018 15:00
po 28.5.2018 18:30
út 29.5.2018 15:00
út 12.6.2018 15:00
út 19.6.2018 15:00
út 26.6.2018 15:00
út 9.10.2018 15:00
út 16.10.2018 15:00
út 23.10.2018 15:00
út 30.10.2018 15:00
út 6.11.2018 15:00
út 13.11.2018 15:00
út 20.11.2018 15:00
út 27.11.2018 15:00
Gymnázium K. V. Raise (Hlinsko) - tělocvična
Moderní posilovací a protahovací systém cvičení, jehož cílem je pružné štíhlé tělo, vhodné pro všechny věkové kategorie.
út 4.11.2008 18:30 - 4.11.2008
út 11.11.2008 18:30 - 11.11.2008
út 18.11.2008 18:30 - 18.11.2008
út 25.11.2008 18:30 - 25.11.2008
út 2.12.2008 18:30 - 2.12.2008
út 9.12.2008 18:30 - 9.12.2008
út 16.12.2008 18:30 - 16.12.2008
út 30.12.2008 18:30 - 30.12.2008
út 20.1.2009 18:30 - 20.1.2009
út 27.1.2009 18:30 - 27.1.2009
út 3.2.2009 18:30 - 3.2.2009
út 10.2.2009 18:30 - 10.2.2009
út 17.2.2009 18:30 - 17.2.2009
út 24.2.2009 18:30 - 24.2.2009
út 10.3.2009 18:30 - 10.3.2009
út 17.3.2009 18:30 - 17.3.2009
út 24.3.2009 18:30 - 24.3.2009
út 31.3.2009 18:30 - 31.3.2009
út 6.10.2009 18:30 - 6.10.2009
út 13.10.2009 18:30 - 13.10.2009
út 20.10.2009 18:30 - 20.10.2009
út 27.10.2009 18:30 - 27.10.2009
út 3.11.2009 18:30 - 3.11.2009
út 10.11.2009 18:30 - 10.11.2009
út 17.11.2009 18:30 - 17.11.2009
út 24.11.2009 18:30 - 24.11.2009
út 12.1.2010 18:30 - 12.1.2010
út 19.1.2010 18:30 - 19.1.2010
út 26.1.2010 18:30 - 26.1.2010
út 9.2.2010 18:30 - 9.2.2010
út 16.2.2010 18:30 - 16.2.2010
út 23.2.2010 18:30 - 23.2.2010
út 2.3.2010 18:30 - 2.3.2010
út 9.3.2010 18:30 - 9.3.2010
st 17.3.2010 18:30 - 17.3.2010
út 23.3.2010 18:30 - 23.3.2010
út 30.3.2010 18:30 - 30.3.2010
út 13.4.2010 18:30 - 13.4.2010
út 20.4.2010 18:30 - 20.4.2010
út 27.4.2010 18:30 - 27.4.2010
út 11.5.2010 18:30 - 11.5.2010
út 18.5.2010 18:30 - 18.5.2010
út 25.5.2010 18:30 - 25.5.2010
út 8.6.2010 18:30 - 8.6.2010
út 15.6.2010 18:30 - 15.6.2010
út 22.6.2010 18:30 - 22.6.2010
út 29.6.2010 18:30 - 29.6.2010
út 14.9.2010 18:30 - 14.9.2010
út 21.9.2010 18:30 - 21.9.2010
út 28.9.2010 18:30 - 28.9.2010
út 12.10.2010 18:30 - 12.10.2010
út 19.10.2010 18:30 - 19.10.2010
út 26.10.2010 18:30 - 26.10.2010
út 2.11.2010 18:30 - 2.11.2010
út 9.11.2010 18:30 - 9.11.2010
út 16.11.2010 18:30 - 16.11.2010
út 23.11.2010 18:30 - 23.11.2010
út 30.11.2010 18:30 - 30.11.2010
út 7.12.2010 18:30 - 7.12.2010
út 14.12.2010 18:30 - 14.12.2010
út 21.12.2010 18:30 - 21.12.2010
út 11.1.2011 18:30 - 11.1.2011
út 18.1.2011 18:30 - 18.1.2011
út 25.1.2011 18:30 - 25.1.2011
út 1.2.2011 18:00 - 1.2.2011
út 8.2.2011 18:00 - 8.2.2011
út 15.2.2011 18:00 - 15.2.2011
út 22.2.2011 18:00 - 22.2.2011
út 1.3.2011 18:00 - 1.3.2011
út 8.3.2011 18:00 - 8.3.2011
út 15.3.2011 18:00 - 15.3.2011
út 22.3.2011 18:00 - 22.3.2011
út 29.3.2011 18:00 - 29.3.2011
út 7.2.2012 18:00
út 14.2.2012 18:00
út 21.2.2012 18:00
út 28.2.2012 18:00
út 5.6.2012 18:00
út 12.6.2012 18:00
út 19.6.2012 18:00
út 26.6.2012 18:00
út 7.4.2015 18:30
út 14.4.2015 18:30
út 21.4.2015 18:30
út 28.4.2015 18:30
út 12.5.2015 18:30
út 19.5.2015 18:30
út 26.5.2015 18:30
út 9.6.2015 18:30
út 16.6.2015 18:30
út 23.6.2015 18:30
út 30.6.2015 18:30
út 14.3.2017 18:30
út 21.3.2017 18:30
út 28.3.2017 18:30
út 9.5.2017 18:30
út 16.5.2017 18:30
út 23.5.2017 18:30
út 30.5.2017 18:30
út 6.6.2017 18:30
út 13.6.2017 18:30
út 20.6.2017 18:30
út 27.6.2017 18:30
út 10.4.2018 18:30
út 17.4.2018 18:30
út 24.4.2018 18:30
út 15.5.2018 18:30
út 22.5.2018 18:30
út 29.5.2018 18:30
út 12.6.2018 18:30
út 19.6.2018 18:30
út 26.6.2018 18:30
út 9.10.2018 18:30
út 16.10.2018 18:30
út 23.10.2018 18:30
út 30.10.2018 18:30
út 6.11.2018 18:30
út 13.11.2018 18:30
út 20.11.2018 18:30
út 27.11.2018 18:30
Gymnázium K. V. Raise (Hlinsko)
Dynamické a koordinační cvičení. Spočívá ve vertikálním tréninku. Formuje dolní polovinu těla (stehna, hýždě). Dochází k vyšší spotřebě energie a přitom k nižšímu zatížení kloubního systému.
st 14.11.2018 8:18
st 14.11.2018 9:15
st 28.11.2018 9:15
Mama klub (Chrudim)
Cvičení pro rodiče s lezoucími batolátky a dětmi, které začínají chodit (lektor Andrea).
st 14.11.2018 10:15
st 21.11.2018 10:15
st 28.11.2018 10:15
Mama klub (Chrudim)
Hravé a zábavné cvičení, které rozvíjí psychomotoriku dítěte. Pro chodící větší děti (lektor Andrea).
st 4.11.2015 17:00
st 11.11.2015 17:00
st 18.11.2015 17:00
st 25.11.2015 17:00
st 9.12.2015 17:00
st 16.12.2015 17:00
st 23.12.2015 17:00
st 9.3.2016 17:00
st 16.3.2016 17:00
st 23.3.2016 17:00
st 30.3.2016 17:00
st 6.4.2016 17:00
st 13.4.2016 17:00
st 20.4.2016 17:00
st 27.4.2016 17:00
st 4.5.2016 17:00
st 11.5.2016 17:00
st 18.5.2016 17:00
st 25.5.2016 17:00
st 12.10.2016 17:00
st 19.10.2016 17:00
st 26.10.2016 17:00
st 9.11.2016 17:00
st 16.11.2016 17:00
st 23.11.2016 17:00
st 30.11.2016 17:00
st 7.12.2016 17:00
st 14.12.2016 17:00
st 21.12.2016 17:00
st 11.1.2017 17:00
st 18.1.2017 17:00
st 25.1.2017 17:00
st 1.2.2017 17:00
st 8.2.2017 17:00
st 15.2.2017 17:00
st 22.2.2017 17:00
st 8.3.2017 17:00
st 15.3.2017 17:00
st 22.3.2017 17:00
st 29.3.2017 17:00
st 5.4.2017 17:00
st 12.4.2017 17:00
st 19.4.2017 17:00
st 26.4.2017 17:00
st 3.5.2017 17:00
st 10.5.2017 17:00
st 17.5.2017 17:00
st 24.5.2017 17:00
st 31.5.2017 17:00
st 7.6.2017 17:00
st 14.6.2017 17:00
st 21.6.2017 17:00
st 28.6.2017 17:00
st 6.9.2017 17:00
st 13.9.2017 17:00
st 20.9.2017 17:00
st 27.9.2017 17:00
st 11.10.2017 17:00
st 18.10.2017 17:00
st 25.10.2017 17:00
st 8.11.2017 17:00
st 15.11.2017 17:00
st 22.11.2017 17:00
st 29.11.2017 17:00
st 13.12.2017 17:00
st 20.12.2017 17:00
st 3.1.2018 17:00
st 7.2.2018 17:00
st 14.2.2018 17:00
st 21.2.2018 17:00
st 28.2.2018 17:00
st 7.3.2018 17:00
st 14.3.2018 17:00
st 21.3.2018 17:00
st 28.3.2018 17:00
st 4.4.2018 17:00
st 11.4.2018 17:00
st 18.4.2018 17:00
st 25.4.2018 17:00
st 9.5.2018 17:00
st 16.5.2018 17:00
st 23.5.2018 17:00
st 30.5.2018 17:00
st 6.6.2018 17:00
st 13.6.2018 17:00
st 20.6.2018 17:00
st 27.6.2018 17:00
st 5.9.2018 17:00
st 12.9.2018 17:00
st 19.9.2018 17:00
st 26.9.2018 17:00
st 10.10.2018 17:00
st 17.10.2018 17:00
st 24.10.2018 17:00
st 31.10.2018 17:00
st 7.11.2018 17:00
st 14.11.2018 17:00
st 21.11.2018 17:00
st 28.11.2018 17:00
Mateřské centrum Hlinečánek (Hlinsko)
st 13.12.2017 17:30
st 20.12.2017 17:30
st 27.12.2017 17:30
st 3.1.2018 17:30
st 10.1.2018 17:30
st 17.1.2018 17:30
st 24.1.2018 17:30
st 31.1.2018 17:30
st 7.2.2018 17:30
st 14.2.2018 17:30
st 21.2.2018 17:30
st 28.2.2018 17:30
st 7.11.2018 17:30
st 14.11.2018 17:30
st 21.11.2018 17:30
st 28.11.2018 17:30
Domov seniorů Drachtinka (Hlinsko)
st 14.11.2012 18:15
st 21.11.2012 18:15
st 28.11.2012 18:15
st 16.1.2013 18:15
st 23.1.2013 18:15
st 30.1.2013 18:15
st 6.2.2013 18:15
st 13.2.2013 18:15
st 20.2.2013 18:15
st 27.2.2013 18:15
st 6.3.2013 18:15
st 13.3.2013 18:15
st 20.3.2013 18:15
st 27.3.2013 18:15
st 3.4.2013 18:15
st 10.4.2013 18:15
st 17.4.2013 18:15
st 24.4.2013 18:15
st 1.5.2013 18:15
st 8.5.2013 18:15
st 15.5.2013 18:15
st 22.5.2013 18:15
st 29.5.2013 18:15
st 4.9.2013 18:00
st 11.9.2013 18:00
st 18.9.2013 18:00
st 25.9.2013 18:00
st 14.10.2015 19:00
st 21.10.2015 19:00
st 28.10.2015 19:00
st 4.11.2015 19:00
st 11.11.2015 19:00
st 18.11.2015 19:00
st 25.11.2015 19:00
st 2.12.2015 19:00
st 9.12.2015 19:00
st 16.12.2015 19:00
st 23.12.2015 19:00
st 30.12.2015 19:00
st 6.1.2016 19:00
st 13.1.2016 19:00
st 20.1.2016 19:00
st 27.1.2016 19:00
st 3.2.2016 19:00
st 10.2.2016 19:00
st 17.2.2016 19:00
st 24.2.2016 19:00
st 2.3.2016 19:00
st 9.3.2016 19:00
st 16.3.2016 19:00
st 23.3.2016 19:00
st 30.3.2016 19:00
st 6.4.2016 19:00
st 13.4.2016 19:00
st 20.4.2016 19:00
st 27.4.2016 19:00
st 4.5.2016 19:00
st 11.5.2016 19:00
st 18.5.2016 19:00
st 25.5.2016 19:00
st 8.6.2016 19:00
st 15.6.2016 19:00
st 22.6.2016 19:00
st 29.6.2016 19:00
st 12.10.2016 19:00
st 19.10.2016 19:00
st 26.10.2016 19:00
st 2.11.2016 19:00
st 9.11.2016 19:00
st 16.11.2016 19:00
st 23.11.2016 19:00
st 30.11.2016 19:00
st 7.12.2016 19:00
st 14.12.2016 19:00
st 21.12.2016 19:00
st 28.12.2016 19:00
st 4.1.2017 19:00
st 11.1.2017 19:00
st 18.1.2017 19:00
st 25.1.2017 19:00
st 1.2.2017 19:00
st 8.2.2017 19:00
st 15.2.2017 19:00
st 22.2.2017 19:00
st 8.3.2017 19:00
st 15.3.2017 19:00
st 22.3.2017 19:00
st 29.3.2017 19:00
st 5.4.2017 19:00
st 12.4.2017 19:00
st 19.4.2017 19:00
st 26.4.2017 19:00
st 10.5.2017 19:00
st 17.5.2017 19:00
st 24.5.2017 19:00
st 31.5.2017 19:00
st 7.6.2017 19:00
st 14.6.2017 19:00
st 21.6.2017 19:00
st 28.6.2017 19:00
st 20.9.2017 19:00
st 27.9.2017 19:00
st 11.10.2017 19:00
st 18.10.2017 19:00
st 25.10.2017 19:00
st 8.11.2017 19:00
st 15.11.2017 19:00
st 22.11.2017 19:00
st 29.11.2017 19:00
st 6.12.2017 19:00
st 13.12.2017 19:00
st 20.12.2017 19:00
st 27.12.2017 19:00
st 3.1.2018 19:00
st 10.1.2018 19:00
st 17.1.2018 19:00
st 24.1.2018 19:00
st 31.1.2018 19:00
st 7.2.2018 19:00
st 14.2.2018 19:00
st 21.2.2018 19:00
st 28.2.2018 19:00
st 7.3.2018 19:00
st 14.3.2018 19:00
st 21.3.2018 19:00
st 28.3.2018 19:00
st 4.4.2018 19:00
st 11.4.2018 19:00
st 18.4.2018 19:00
st 25.4.2018 19:00
st 9.5.2018 19:00
st 16.5.2018 19:00
st 23.5.2018 19:00
st 30.5.2018 19:00
st 6.6.2018 19:00
st 13.6.2018 19:00
st 20.6.2018 19:00
st 27.6.2018 19:00
st 12.9.2018 19:00
st 19.9.2018 19:00
st 26.9.2018 19:00
st 10.10.2018 19:00
st 17.10.2018 19:00
st 24.10.2018 19:00
st 31.10.2018 19:00
st 7.11.2018 19:00
st 14.11.2018 19:00
st 21.11.2018 19:00
st 28.11.2018 19:00
Multifunkční centrum (Hlinsko)
út 13.11.2018 14:30
čt 15.11.2018 9:00
út 20.11.2018 14:30
čt 22.11.2018 9:00
út 27.11.2018 14:30
čt 29.11.2018 9:00
Mama klub (Chrudim)
Cvičení pro rodiče s miminky již od 3 měsíců (lektor Andrea).
čt 2.2.2017 18:15
út 7.2.2017 18:15
čt 9.2.2017 18:15
út 14.2.2017 18:15
čt 16.2.2017 18:15
út 21.2.2017 18:15
čt 23.2.2017 18:15
út 28.2.2017 18:15
út 7.3.2017 18:15
čt 9.3.2017 18:15
út 14.3.2017 18:15
čt 16.3.2017 18:15
út 21.3.2017 18:15
čt 23.3.2017 18:15
út 28.3.2017 18:15
čt 30.3.2017 18:15
út 4.4.2017 18:15
čt 6.4.2017 18:15
út 11.4.2017 18:15
čt 13.4.2017 18:15
út 18.4.2017 18:15
čt 20.4.2017 18:15
út 25.4.2017 18:15
čt 27.4.2017 18:15
čt 4.5.2017 18:15
út 9.5.2017 18:15
čt 11.5.2017 18:15
út 16.5.2017 18:15
čt 18.5.2017 18:15
út 23.5.2017 18:15
čt 25.5.2017 18:15
út 30.5.2017 18:15
čt 1.6.2017 18:15
út 6.6.2017 18:15
čt 8.6.2017 18:15
út 13.6.2017 18:15
čt 15.6.2017 18:15
út 20.6.2017 18:15
čt 22.6.2017 18:15
út 27.6.2017 18:15
čt 29.6.2017 18:15
po 18.9.2017 18:45
čt 21.9.2017 17:45
po 25.9.2017 18:45
čt 28.9.2017 17:45
po 9.10.2017 18:45
čt 12.10.2017 17:45
po 16.10.2017 18:45
čt 19.10.2017 17:45
po 23.10.2017 18:45
čt 26.10.2017 17:45
po 30.10.2017 18:45
po 6.11.2017 18:45
čt 9.11.2017 17:45
po 13.11.2017 18:45
čt 16.11.2017 17:45
po 20.11.2017 18:45
čt 23.11.2017 17:45
po 27.11.2017 18:45
čt 30.11.2017 17:45
čt 7.12.2017 17:45
po 11.12.2017 18:45
čt 14.12.2017 17:45
po 18.12.2017 18:45
čt 21.12.2017 17:45
čt 28.12.2017 17:45
čt 4.1.2018 17:45
po 8.1.2018 18:45
čt 11.1.2018 17:45
po 15.1.2018 18:45
čt 18.1.2018 17:45
po 22.1.2018 18:45
čt 25.1.2018 17:45
po 29.1.2018 18:45
čt 1.2.2018 17:45
po 5.2.2018 18:45
čt 8.2.2018 17:45
po 12.2.2018 18:45
čt 15.2.2018 17:45
po 19.2.2018 18:45
čt 22.2.2018 17:45
po 26.2.2018 18:45
čt 1.3.2018 17:45
po 5.3.2018 18:45
čt 8.3.2018 17:45
po 12.3.2018 18:45
čt 15.3.2018 17:45
po 19.3.2018 18:45
čt 22.3.2018 17:45
po 26.3.2018 18:45
čt 29.3.2018 17:45
čt 5.4.2018 17:45
po 9.4.2018 18:45
čt 12.4.2018 17:45
po 16.4.2018 18:45
čt 19.4.2018 17:45
po 23.4.2018 18:45
čt 26.4.2018 17:45
po 30.4.2018 18:45
po 7.5.2018 18:45
čt 10.5.2018 17:45
po 14.5.2018 18:45
čt 17.5.2018 17:45
po 21.5.2018 18:45
čt 24.5.2018 17:45
po 28.5.2018 18:45
čt 31.5.2018 17:45
čt 7.6.2018 17:45
po 11.6.2018 18:45
čt 14.6.2018 17:45
po 18.6.2018 18:45
čt 21.6.2018 17:45
po 25.6.2018 18:45
čt 28.6.2018 17:45
po 17.9.2018 18:45
čt 20.9.2018 17:45
po 24.9.2018 18:45
čt 27.9.2018 17:45
po 8.10.2018 18:45
čt 11.10.2018 17:45
po 15.10.2018 18:45
čt 18.10.2018 17:45
po 22.10.2018 18:45
čt 25.10.2018 17:45
po 29.10.2018 18:45
po 5.11.2018 18:45
čt 8.11.2018 17:45
po 12.11.2018 18:45
čt 15.11.2018 17:45
po 19.11.2018 18:45
čt 22.11.2018 17:45
po 26.11.2018 18:45
čt 29.11.2018 17:45
Multifunkční centrum (Hlinsko)
Při skákání na trampolínkách účinným a zároveň zábavným způsobem zlepšujete kondici, celkovou stabilitu těla a formujete postavu. Díky měkkým dopadům šetří cvičení na trampolínkách klouby a zároveň působí...
út 3.5.2016 18:00
čt 5.5.2016 10:00
út 10.5.2016 18:00
čt 12.5.2016 10:00
út 17.5.2016 18:00
čt 19.5.2016 10:00
út 24.5.2016 18:00
čt 26.5.2016 10:00
út 31.5.2016 18:00
út 7.6.2016 18:00
čt 9.6.2016 10:00
út 14.6.2016 18:00
čt 16.6.2016 10:00
út 21.6.2016 18:00
čt 23.6.2016 10:00
út 28.6.2016 18:00
čt 30.6.2016 10:00
út 13.9.2016 18:30
čt 15.9.2016 10:30
čt 15.9.2016 18:30
út 20.9.2016 18:30
čt 22.9.2016 10:30
čt 22.9.2016 18:30
út 27.9.2016 18:30
čt 29.9.2016 10:30
čt 29.9.2016 18:30
čt 13.10.2016 10:30
čt 13.10.2016 18:30
út 18.10.2016 18:30
čt 20.10.2016 10:30
čt 20.10.2016 18:30
út 25.10.2016 18:30
čt 27.10.2016 10:30
čt 27.10.2016 18:30
čt 3.11.2016 18:30
út 8.11.2016 18:30
čt 10.11.2016 10:30
čt 10.11.2016 18:30
út 15.11.2016 18:30
čt 17.11.2016 10:30
čt 17.11.2016 18:30
út 22.11.2016 18:30
čt 24.11.2016 10:30
čt 24.11.2016 18:30
út 29.11.2016 18:30
čt 8.12.2016 10:30
čt 8.12.2016 18:30
út 13.12.2016 18:30
čt 15.12.2016 10:30
čt 15.12.2016 18:30
út 20.12.2016 18:30
čt 22.12.2016 10:30
čt 22.12.2016 18:30
út 10.1.2017 18:30
čt 12.1.2017 10:30
čt 12.1.2017 18:30
út 17.1.2017 18:30
čt 19.1.2017 10:30
čt 19.1.2017 18:30
út 24.1.2017 18:30
čt 26.1.2017 10:30
čt 26.1.2017 18:30
út 31.1.2017 18:30
čt 2.2.2017 10:30
čt 2.2.2017 18:30
út 7.2.2017 18:30
čt 9.2.2017 10:30
čt 9.2.2017 18:30
út 14.2.2017 18:30
čt 16.2.2017 10:30
čt 16.2.2017 18:30
út 21.2.2017 18:30
čt 23.2.2017 10:30
čt 23.2.2017 18:30
út 28.2.2017 18:30
čt 9.3.2017 18:30
út 14.3.2017 18:30
čt 16.3.2017 10:30
čt 16.3.2017 18:30
út 21.3.2017 18:30
čt 23.3.2017 10:30
čt 23.3.2017 18:30
út 28.3.2017 18:30
čt 30.3.2017 10:30
čt 30.3.2017 18:30
út 4.4.2017 18:30
čt 6.4.2017 10:30
čt 6.4.2017 18:30
út 11.4.2017 18:30
čt 13.4.2017 10:30
čt 13.4.2017 18:30
út 18.4.2017 18:30
čt 20.4.2017 10:30
čt 20.4.2017 18:30
út 25.4.2017 18:30
čt 27.4.2017 10:30
čt 27.4.2017 18:30
čt 4.5.2017 10:30
čt 4.5.2017 18:30
út 9.5.2017 18:30
čt 11.5.2017 10:30
čt 11.5.2017 18:30
út 16.5.2017 18:30
čt 18.5.2017 10:30
čt 18.5.2017 18:30
út 23.5.2017 18:30
čt 25.5.2017 10:30
čt 25.5.2017 18:30
út 30.5.2017 18:30
út 6.6.2017 18:30
čt 8.6.2017 10:30
čt 8.6.2017 18:30
út 13.6.2017 18:30
čt 15.6.2017 10:30
čt 15.6.2017 18:30
út 20.6.2017 18:30
čt 22.6.2017 10:30
čt 22.6.2017 18:30
út 27.6.2017 18:30
čt 29.6.2017 10:30
čt 29.6.2017 18:30
čt 12.10.2017 18:00
út 17.10.2017 18:00
čt 19.10.2017 18:00
so 21.10.2017 18:00
čt 26.10.2017 18:00
so 28.10.2017 18:00
út 7.11.2017 18:00
čt 9.11.2017 18:00
út 14.11.2017 18:00
čt 16.11.2017 18:00
út 21.11.2017 18:00
čt 23.11.2017 18:00
út 28.11.2017 18:00
čt 30.11.2017 18:00
čt 7.12.2017 18:00
út 12.12.2017 18:00
čt 14.12.2017 18:00
út 19.12.2017 18:00
čt 21.12.2017 18:00
čt 4.1.2018 18:00
út 9.1.2018 18:00
čt 11.1.2018 18:00
út 16.1.2018 18:00
čt 18.1.2018 18:00
út 23.1.2018 18:00
čt 25.1.2018 18:00
út 30.1.2018 18:00
čt 1.2.2018 18:00
út 6.2.2018 18:00
čt 8.2.2018 18:00
út 13.2.2018 18:00
čt 15.2.2018 18:00
út 20.2.2018 18:00
čt 22.2.2018 18:00
út 27.2.2018 18:00
čt 1.3.2018 18:00
út 6.3.2018 18:00
čt 8.3.2018 18:00
út 13.3.2018 18:00
čt 15.3.2018 18:00
út 20.3.2018 18:00
čt 22.3.2018 18:00
út 27.3.2018 18:00
čt 29.3.2018 18:00
čt 5.4.2018 18:00
út 10.4.2018 18:00
čt 12.4.2018 18:00
út 17.4.2018 18:00
čt 19.4.2018 18:00
út 24.4.2018 18:00
čt 26.4.2018 18:00
čt 10.5.2018 18:00
út 15.5.2018 18:00
čt 17.5.2018 18:00
út 22.5.2018 18:00
čt 24.5.2018 18:00
út 29.5.2018 18:00
čt 31.5.2018 18:00
čt 7.6.2018 18:00
út 12.6.2018 18:00
čt 14.6.2018 18:00
út 19.6.2018 18:00
čt 21.6.2018 18:00
út 26.6.2018 18:00
čt 28.6.2018 18:00
út 9.10.2018 18:00
čt 11.10.2018 18:00
út 16.10.2018 18:00
čt 18.10.2018 18:00
út 23.10.2018 18:00
čt 25.10.2018 18:00
út 30.10.2018 18:00
út 6.11.2018 18:00
čt 8.11.2018 18:00
út 13.11.2018 18:00
čt 15.11.2018 18:00
út 20.11.2018 18:00
čt 22.11.2018 18:00
út 27.11.2018 18:00
čt 29.11.2018 18:00
Domov seniorů Drachtinka (Hlinsko) - tělocvična
SM je zkratka Stabilizace + Mobilizace páteře. Jedná se o tzv. spirální stabilizaci páteře, které se docílí aktivací šikmých břišních svalů za současného protažení páteře směrem vzhůru a uvolnění šíje...
st 10.2.2010 17:45 - 10.2.2010
st 17.2.2010 17:45 - 17.2.2010
st 24.2.2010 17:45 - 24.2.2010
st 3.3.2010 17:45 - 3.3.2010
st 10.3.2010 17:45 - 10.3.2010
st 17.3.2010 17:45 - 17.3.2010
st 24.3.2010 17:45 - 24.3.2010
st 31.3.2010 17:45 - 31.3.2010
st 7.4.2010 17:45 - 7.4.2010
st 14.4.2010 17:45 - 14.4.2010
st 21.4.2010 17:45 - 21.4.2010
st 28.4.2010 17:45 - 28.4.2010
st 12.5.2010 17:45 - 12.5.2010
st 19.5.2010 17:45 - 19.5.2010
st 15.9.2010 17:45 - 15.9.2010
st 22.9.2010 17:45 - 22.9.2010
st 29.9.2010 17:45 - 29.9.2010
st 6.10.2010 17:45 - 6.10.2010
st 13.10.2010 17:45 - 13.10.2010
st 20.10.2010 17:45 - 20.10.2010
st 27.10.2010 17:45 - 27.10.2010
st 3.11.2010 17:45 - 3.11.2010
st 10.11.2010 17:45 - 10.11.2010
st 17.11.2010 17:45 - 17.11.2010
st 24.11.2010 17:45 - 24.11.2010
st 8.12.2010 17:45 - 8.12.2010
st 15.12.2010 17:45 - 15.12.2010
st 22.12.2010 17:45 - 22.12.2010
st 12.1.2011 17:45 - 12.1.2011
st 19.1.2011 17:45 - 19.1.2011
st 26.1.2011 17:45 - 26.1.2011
st 2.2.2011 17:45 - 2.2.2011
st 9.2.2011 17:45 - 9.2.2011
st 16.2.2011 17:45 - 16.2.2011
st 23.2.2011 17:45 - 23.2.2011
st 2.3.2011 17:45 - 2.3.2011
st 9.3.2011 17:45 - 9.3.2011
st 16.3.2011 17:45 - 16.3.2011
st 23.3.2011 17:45 - 23.3.2011
st 30.3.2011 17:45 - 30.3.2011
st 4.5.2011 17:45 - 4.5.2011
st 11.5.2011 17:45 - 11.5.2011
čt 13.12.2012 17:45
st 16.1.2013 17:45
st 23.1.2013 17:45
st 30.1.2013 17:45
čt 7.3.2013 17:45
čt 14.3.2013 17:45
čt 21.3.2013 17:45
čt 28.3.2013 17:45
čt 4.4.2013 17:45
čt 11.4.2013 17:45
čt 18.4.2013 17:45
čt 25.4.2013 17:45
čt 2.5.2013 17:45
čt 9.5.2013 17:45
čt 16.5.2013 17:45
čt 7.1.2016 18:00
čt 14.1.2016 18:00
čt 21.1.2016 18:00
čt 28.1.2016 18:00
čt 4.2.2016 18:00
čt 11.2.2016 18:00
čt 18.2.2016 18:00
čt 25.2.2016 18:00
čt 3.11.2016 18:00
čt 10.11.2016 18:00
čt 17.11.2016 18:00
čt 24.11.2016 18:00
čt 8.12.2016 18:00
čt 15.12.2016 18:00
čt 22.12.2016 18:00
čt 12.1.2017 18:00
čt 19.1.2017 18:00
čt 26.1.2017 18:00
čt 2.2.2017 18:00
čt 9.2.2017 18:00
čt 16.2.2017 18:00
čt 23.2.2017 18:00
čt 9.3.2017 18:00
čt 16.3.2017 18:00
čt 23.3.2017 18:00
čt 30.3.2017 18:00
čt 6.4.2017 18:00
čt 13.4.2017 18:00
čt 20.4.2017 18:00
čt 27.4.2017 18:00
čt 4.5.2017 18:00
čt 11.5.2017 18:00
čt 18.5.2017 18:00
čt 25.5.2017 18:00
čt 12.10.2017 18:00
čt 19.10.2017 18:00
čt 26.10.2017 18:00
čt 9.11.2017 18:00
čt 16.11.2017 18:00
čt 23.11.2017 18:00
čt 30.11.2017 18:00
čt 7.12.2017 18:00
čt 14.12.2017 18:00
čt 21.12.2017 18:00
čt 4.1.2018 18:00
čt 11.1.2018 18:00
čt 18.1.2018 18:00
čt 25.1.2018 18:00
čt 1.2.2018 18:00
čt 8.2.2018 18:00
čt 15.2.2018 18:00
čt 22.2.2018 18:00
čt 1.3.2018 18:00
čt 8.3.2018 18:00
čt 15.3.2018 18:00
čt 22.3.2018 18:00
čt 29.3.2018 18:00
čt 5.4.2018 18:00
čt 12.4.2018 18:00
čt 19.4.2018 18:00
čt 26.4.2018 18:00
čt 10.5.2018 18:00
čt 17.5.2018 18:00
čt 24.5.2018 18:00
čt 31.5.2018 18:00
čt 7.6.2018 18:00
čt 14.6.2018 18:00
čt 21.6.2018 18:00
čt 28.6.2018 18:00
čt 6.9.2018 18:00
čt 13.9.2018 18:00
čt 20.9.2018 18:00
čt 27.9.2018 18:00
čt 8.11.2018 18:00
čt 15.11.2018 18:00
čt 22.11.2018 18:00
čt 29.11.2018 18:00
Městský plavecký bazén (Hlinsko)
čt 5.4.2018 18:30
čt 12.4.2018 18:30
čt 19.4.2018 18:30
čt 26.4.2018 18:30
čt 10.5.2018 18:30
čt 17.5.2018 18:30
čt 24.5.2018 18:30
čt 31.5.2018 18:30
čt 7.6.2018 18:30
čt 14.6.2018 18:30
čt 21.6.2018 18:30
čt 28.6.2018 18:30
čt 11.10.2018 18:30
čt 18.10.2018 18:30
čt 25.10.2018 18:30
čt 8.11.2018 18:30
čt 15.11.2018 18:30
čt 22.11.2018 18:30
čt 29.11.2018 18:30
Gymnázium K. V. Raise (Hlinsko) - tělocvična gymnázia
Cvičení je vhodné pro ženy i muže ve všech věkových kategoriích. Komplexně posiluje svaly celého těla, zpevňuje šlachy a vazy, zajistí lepší koordinaci pohybu, držení těla a jako každá fyzická aktivita...
st 7.1.2015 18:30
st 14.1.2015 18:30
st 21.1.2015 18:30
st 28.1.2015 18:30
čt 3.12.2015 18:30
po 7.12.2015 17:30
čt 10.12.2015 18:30
po 14.12.2015 17:30
čt 17.12.2015 18:30
po 21.12.2015 17:30
po 28.12.2015 17:30
po 4.1.2016 17:30
po 11.1.2016 17:30
po 18.1.2016 17:30
po 25.1.2016 17:30
po 1.2.2016 17:30
čt 4.2.2016 18:30
po 8.2.2016 17:30
čt 11.2.2016 18:30
po 15.2.2016 17:30
čt 18.2.2016 18:30
po 22.2.2016 17:30
čt 25.2.2016 18:30
po 29.2.2016 17:30
čt 3.3.2016 18:30
po 7.3.2016 17:30
čt 10.3.2016 18:30
po 14.3.2016 17:30
čt 17.3.2016 18:30
po 21.3.2016 17:30
čt 24.3.2016 18:30
po 28.3.2016 17:30
čt 31.3.2016 18:30
čt 7.4.2016 18:30
po 11.4.2016 17:30
čt 14.4.2016 18:30
po 18.4.2016 17:30
čt 21.4.2016 18:30
po 25.4.2016 17:30
čt 28.4.2016 18:30
čt 5.5.2016 18:30
po 9.5.2016 17:30
čt 12.5.2016 18:30
po 16.5.2016 17:30
čt 19.5.2016 18:30
po 23.5.2016 17:30
čt 26.5.2016 18:30
po 30.5.2016 17:30
po 6.6.2016 18:30
čt 9.6.2016 18:30
po 13.6.2016 18:30
čt 16.6.2016 18:30
po 20.6.2016 18:30
čt 23.6.2016 18:30
po 27.6.2016 18:30
čt 30.6.2016 18:30
po 4.7.2016 18:30
čt 7.7.2016 18:30
po 11.7.2016 18:30
čt 14.7.2016 18:30
po 18.7.2016 18:30
čt 21.7.2016 18:30
po 25.7.2016 18:30
čt 28.7.2016 18:30
po 8.8.2016 18:30
čt 11.8.2016 18:30
po 15.8.2016 18:30
čt 18.8.2016 18:30
po 22.8.2016 18:30
čt 25.8.2016 18:30
po 29.8.2016 18:30
po 5.9.2016 18:30
čt 8.9.2016 18:30
po 12.9.2016 18:30
čt 15.9.2016 18:30
po 19.9.2016 18:30
čt 22.9.2016 18:30
po 26.9.2016 18:30
čt 29.9.2016 18:30
čt 13.10.2016 18:45
po 17.10.2016 17:30
čt 20.10.2016 18:45
po 24.10.2016 17:30
čt 27.10.2016 18:45
po 31.10.2016 17:30
čt 3.11.2016 18:45
po 7.11.2016 17:30
čt 10.11.2016 18:45
po 14.11.2016 17:30
čt 17.11.2016 18:45
po 21.11.2016 17:30
čt 24.11.2016 18:45
po 28.11.2016 17:30
čt 15.12.2016 18:45
po 19.12.2016 17:30
čt 22.12.2016 18:45
po 26.12.2016 17:30
čt 29.12.2016 18:45
čt 12.1.2017 18:45
po 16.1.2017 17:30
čt 19.1.2017 18:45
po 23.1.2017 17:30
čt 26.1.2017 18:45
po 30.1.2017 17:30
čt 2.2.2017 18:30
po 6.2.2017 18:30
čt 9.2.2017 18:30
po 13.2.2017 18:30
čt 16.2.2017 18:30
po 20.2.2017 18:30
čt 23.2.2017 18:30
po 27.2.2017 18:30
po 6.3.2017 18:30
čt 9.3.2017 18:30
po 13.3.2017 18:30
čt 16.3.2017 18:30
po 20.3.2017 18:30
čt 23.3.2017 18:30
po 27.3.2017 18:30
čt 30.3.2017 18:30
po 3.4.2017 17:30
čt 6.4.2017 18:30
po 10.4.2017 17:30
čt 13.4.2017 18:30
po 17.4.2017 17:30
čt 20.4.2017 18:30
po 24.4.2017 17:30
čt 27.4.2017 18:30
po 1.5.2017 17:30
čt 4.5.2017 18:30
po 8.5.2017 17:30
čt 11.5.2017 18:30
po 15.5.2017 17:30
čt 18.5.2017 18:30
po 22.5.2017 17:30
čt 25.5.2017 18:30
po 29.5.2017 17:30
čt 1.6.2017 18:30
po 5.6.2017 17:30
čt 8.6.2017 18:30
po 12.6.2017 17:30
čt 15.6.2017 18:30
po 19.6.2017 17:30
čt 22.6.2017 18:30
po 26.6.2017 17:30
čt 29.6.2017 18:30
po 3.7.2017 18:30
čt 6.7.2017 18:30
po 10.7.2017 18:30
čt 13.7.2017 18:30
po 17.7.2017 18:30
čt 20.7.2017 18:30
po 24.7.2017 18:30
čt 27.7.2017 18:30
po 31.7.2017 18:30
čt 3.8.2017 18:30
po 7.8.2017 18:30
čt 10.8.2017 18:30
po 14.8.2017 18:30
čt 17.8.2017 18:30
po 21.8.2017 18:30
čt 24.8.2017 18:30
po 28.8.2017 18:30
čt 31.8.2017 18:30
po 4.9.2017 17:30
čt 7.9.2017 18:30
po 11.9.2017 17:30
čt 14.9.2017 18:30
po 18.9.2017 17:30
čt 21.9.2017 18:30
po 25.9.2017 17:30
čt 28.9.2017 18:30
po 9.10.2017 18:30
čt 12.10.2017 18:30
po 16.10.2017 18:30
čt 19.10.2017 18:30
po 23.10.2017 18:30
čt 26.10.2017 18:30
po 30.10.2017 18:30
po 6.11.2017 18:30
čt 9.11.2017 18:30
po 13.11.2017 18:30
čt 16.11.2017 18:30
po 20.11.2017 18:30
čt 23.11.2017 18:30
po 27.11.2017 18:30
čt 30.11.2017 18:30
po 4.12.2017 17:30
čt 7.12.2017 17:30
po 11.12.2017 17:30
čt 14.12.2017 17:30
po 18.12.2017 17:30
čt 21.12.2017 17:30
po 25.12.2017 17:30
čt 28.12.2017 17:30
čt 4.1.2018 18:30
po 8.1.2018 18:30
čt 11.1.2018 18:30
po 15.1.2018 18:30
čt 18.1.2018 18:30
po 22.1.2018 18:30
čt 25.1.2018 18:30
po 29.1.2018 18:30
čt 1.2.2018 18:30
po 5.2.2018 18:30
čt 8.2.2018 18:30
po 12.2.2018 18:30
čt 15.2.2018 18:30
po 19.2.2018 18:30
čt 22.2.2018 18:30
po 26.2.2018 18:30
čt 1.3.2018 18:30
po 5.3.2018 18:30
čt 8.3.2018 18:30
po 12.3.2018 18:30
čt 15.3.2018 18:30
po 19.3.2018 18:30
čt 22.3.2018 18:30
po 26.3.2018 18:30
čt 29.3.2018 18:30
čt 5.4.2018 18:30
po 9.4.2018 17:30
čt 12.4.2018 18:30
po 16.4.2018 17:30
čt 19.4.2018 18:30
po 23.4.2018 17:30
čt 26.4.2018 18:30
po 30.4.2018 17:30
po 7.5.2018 17:30
čt 10.5.2018 18:30
po 14.5.2018 17:30
čt 17.5.2018 18:30
po 21.5.2018 17:30
čt 24.5.2018 18:30
po 28.5.2018 17:30
čt 31.5.2018 18:30
čt 7.6.2018 18:30
po 11.6.2018 17:30
čt 14.6.2018 18:30
po 18.6.2018 17:30
čt 21.6.2018 18:30
po 25.6.2018 17:30
čt 28.6.2018 18:30
po 2.7.2018 18:45
út 3.7.2018 18:45
čt 5.7.2018 18:45
pá 6.7.2018 18:45
po 9.7.2018 18:45
út 10.7.2018 18:45
čt 12.7.2018 18:45
pá 13.7.2018 18:45
po 16.7.2018 18:45
út 17.7.2018 18:45
čt 19.7.2018 18:45
pá 20.7.2018 18:45
po 23.7.2018 18:45
út 24.7.2018 18:45
čt 26.7.2018 18:45
pá 27.7.2018 18:45
po 30.7.2018 18:45
út 31.7.2018 18:45
čt 2.8.2018 18:45
pá 3.8.2018 19:00
po 6.8.2018 18:45
út 7.8.2018 19:00
čt 9.8.2018 18:45
pá 10.8.2018 19:00
po 13.8.2018 18:45
út 14.8.2018 19:00
čt 16.8.2018 18:45
pá 17.8.2018 19:00
po 20.8.2018 18:45
út 21.8.2018 19:00
čt 23.8.2018 18:45
pá 24.8.2018 19:00
po 27.8.2018 18:45
út 28.8.2018 19:00
čt 30.8.2018 18:45
pá 31.8.2018 19:00
po 3.9.2018 18:45
čt 6.9.2018 18:45
po 10.9.2018 18:45
čt 13.9.2018 18:45
po 17.9.2018 18:45
čt 20.9.2018 18:45
po 24.9.2018 18:45
čt 27.9.2018 18:45
po 8.10.2018 17:30
čt 11.10.2018 18:45
po 15.10.2018 17:30
čt 18.10.2018 18:45
po 22.10.2018 17:30
čt 25.10.2018 18:45
po 29.10.2018 17:30
po 5.11.2018 18:45
čt 8.11.2018 18:45
po 12.11.2018 18:45
čt 15.11.2018 18:45
po 19.11.2018 18:45
čt 22.11.2018 18:45
po 26.11.2018 18:45
čt 29.11.2018 18:45
Centrum Jana XXIII. (Hlinsko)
čt 9.11.2017 19:00
čt 7.12.2017 19:00
čt 14.12.2017 19:00
čt 21.12.2017 19:00
čt 4.1.2018 19:00
čt 11.1.2018 19:00
čt 18.1.2018 19:00
čt 25.1.2018 19:00
čt 8.2.2018 19:00
čt 15.2.2018 19:00
čt 22.2.2018 19:00
čt 1.3.2018 19:00
čt 8.3.2018 19:00
čt 15.3.2018 19:00
čt 22.3.2018 19:00
čt 29.3.2018 19:00
čt 5.4.2018 19:00
čt 12.4.2018 19:00
čt 19.4.2018 19:00
čt 26.4.2018 19:00
čt 10.5.2018 19:00
čt 17.5.2018 19:00
čt 24.5.2018 19:00
čt 31.5.2018 19:00
čt 7.6.2018 19:00
čt 14.6.2018 19:00
čt 21.6.2018 19:00
čt 28.6.2018 19:00
čt 20.9.2018 19:00
čt 27.9.2018 19:00
čt 11.10.2018 19:00
čt 18.10.2018 19:00
čt 25.10.2018 19:00
čt 8.11.2018 19:00
čt 15.11.2018 19:00
čt 22.11.2018 19:00
čt 29.11.2018 19:00
Multifunkční centrum (Hlinsko)
Intenzivní intervalový trénink
pá 12.10.2018 9:30
pá 19.10.2018 9:30
pá 26.10.2018 9:30
pá 9.11.2018 9:30
pá 16.11.2018 9:30
pá 23.11.2018 9:30
pá 30.11.2018 9:30
Mateřské centrum Hlinečánek (Hlinsko)

Hradecko

pá 30.9.2016 20:00
pá 4.11.2016 20:00
pá 18.11.2016 20:00
pá 29.9.2017 19:00
pá 27.10.2017 19:00
pá 10.11.2017 19:00
pá 5.10.2018 19:00 - 5.10.2018
pá 2.11.2018 19:00 - 2.11.2018
pá 16.11.2018 19:00 - 16.11.2018
Adalbertinum (Hradec Králové)
Kurzy tance a společenské výchovy v Adalbertinu mají bohatou tradici a jsou vedeny na vysoké společenské úrovni. Veškeré obavy nechte stranou, jelikož společenský tanec slouží především k pobavení. Oblečení...
so 17.11.2018 10:00
Základní škola Josefa Gočára (Hradec Králové)
Tradičnímu Běhu městem bude i letos patřit sváteční den 17. listopadu. U základní školy Josefa Gočára budou startovat v 10 hodin žákovské kategorie, dospělí se na start postaví ve 12 hodin. Prezence je...
ne 11.11.2018 17:00
ne 18.11.2018 17:00
TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou (Chlumec nad Cidlinou)

Krkonoše

so 23.1.2016
so 20.2.2016
so 19.3.2016
so 23.4.2016
so 21.5.2016
so 18.6.2016
so 23.7.2016
so 20.8.2016
so 17.9.2016
so 22.10.2016
so 19.11.2016
so 17.12.2016
so 21.1.2017
so 18.2.2017
so 18.3.2017
so 15.4.2017
so 20.5.2017
so 17.6.2017
so 15.7.2017
so 19.8.2017
so 16.9.2017
so 21.10.2017
so 18.11.2017
so 16.12.2017
so 17.2.2018
so 17.3.2018
so 21.4.2018
so 19.5.2018
so 16.6.2018
so 14.7.2018
so 18.8.2018
so 15.9.2018
so 20.10.2018
so 17.11.2018
so 15.12.2018
Vrchlabí
Pohodový výlet na místa v Krkonoších, která jsou málo známá, ale hodně zajímavá. Akce pro začínající i pokročilé fotografy. Sraz: místo i čas bude upřesněno přihlášeným účastníkům.

Orlické hory a Podorlicko

út 9.10.2018 - 11.12.2018
Sokolovna (Lukavice) - sokolovna
Zdravotně kondiční cvičení pod vedením p. Popelkové. Cvičí se vždy v úterý od 17:30 do 18:30, 10 lekcí.
čt 1.11.2018 - ne 30.6.2019
Orlovna (Letohrad) - Orlovna
Každé pondělí od 19:00 do 20:00 hodin. S sebou protiskluzovou podložku, pití. Cvičí Lucie Adamcová.
čt 1.11.2018 - pá 7.12.2018
Orlovna (Letohrad) - Orlovna
13 lekcí + prodloužená a věneček, vždy v pátek a sobotu v Orlovně na Orlici.
čt 1.11.2018 - 27.6.2019
Taneční škola (Letohrad) - Taneční škola,Tyršova 277
Pravidelné cvičení pro dospělé rozdílných fitness technik s profesionálním instruktorem fitness Lukášem Jurašem. Středa - bodystyling, jóga; čtvrtek - funkční trénink.
po 5.11.2018 - 24.6.2019
Golem klub (Letohrad) - tělocvična v golemu
Lektorka - Daniela Pretoriusová. Cvičí se každé pondělí 8:00-9:30. Protažení a zpevnění celého těla, nácvik správného dýchání, harmonizace těla a mysli, relaxace.
po 5.11.2018 - 24.6.2019
Golem klub (Letohrad) - tělocvična v Golemu
Lektorka Daniela Pretoriusová. Cvičí se každé pondělí od 10:00 do 11:30. Protažení a zpevnění celého těla, nácvik správného dýchání, harmonie těla a mysli, relaxace.
po 5.11.2018 - st 26.6.2019
Svatojánská (Letohrad) - Svatojánská č.p. 200
Lektorka Daniela Pretoriusová. Cvičí se každou středu 16:30–18:00 a 18:15–19:45.
st 14.11.2018 13:00
Ústí nad Orlicí
Odpolední vycházka, odjezd autobusu do D. Dobrouče z autobusového nádraží ÚO.
st 14.11.2018 18:30
Zimní stadion (Choceň)
Utkání - muži A.
pá 16.11.2018 14:00 - 16.11.2018
Krytý plavecký bazén (Ústí nad Orlicí)
V krytém plaveckém bazénu uskuteční plavání spojené se cvičením ve vodě a vstupem do relaxačního centra. Stále Vás chodí málo, zveme i ty, kteří se ještě nezúčastnili. Peníze si přichystejte přesně.
so 17.11.2018 9:00
Zimní stadion (Opočno)
Hokejové utkání kategorie Mladší žáci.
so 5.11.2016 11:00 - 5.11.2016
so 17.11.2018 11:00
Zimní stadion (Opočno)
Hokejové utkání kategorie Starší žáci.
so 17.11.2018 13:00
Stadion FK Letohrad (Letohrad) - fotbalový stadion
FK Letohrad - FC Hlinsko
so 17.11.2018 13:00
Atletický a fotbalový stadion na Parapleti (Choceň)
Fotbalové utkání A mužstva.
so 17.11.2018 13:30
Zimní stadion (Opočno)
Hokejové utkání kategorie Minihokej 2010.
so 17.11.2018 17:00
Zimní stadion (Opočno)
Hokejové utkání kategorie Junioři.
so 17.11.2018 17:30
Kulturní zařízení města Choceň (Choceň)
Vstup pouze ve společenském oblečení!
so 22.9.2018 19:00 - 22.9.2018
so 6.10.2018 19:00 - 6.10.2018
so 20.10.2018 19:00 - 20.10.2018
so 3.11.2018 19:00 - 3.11.2018
so 17.11.2018 19:00 - 17.11.2018
Restaurace Pod skalkou (Česká Třebová)
ne 18.11.2018 9:00
Zimní stadion (Choceň)
Utkání přípravek 2009.
ne 18.11.2018 9:00 - 18.11.2018
Základní škola Letohrad (Letohrad) - tělocvična ZŠ U Dvora
Zumba. Kruhový trénink. Powerjoga.
ne 18.11.2018 10:00
Atletický a fotbalový stadion na Parapleti (Choceň)
Utkání ve fotbale - žáci /VM - U12.
út 20.11.2018 14:00
Národní dům (Česká Třebová)
st 21.11.2018 18:00
Zimní stadion (Opočno)
Hokejové utkání kategorie Muži.
st 21.11.2018 18:30
Zimní stadion (Choceň)
Utkání mužů A.
po 5.2.2018 9:30 - 5.2.2018
čt 8.2.2018 10:00 - 8.2.2018
po 12.2.2018 9:30 - 12.2.2018
čt 15.2.2018 10:00 - 15.2.2018
po 19.2.2018 9:30 - 19.2.2018
čt 22.2.2018 10:00 - 22.2.2018
po 26.2.2018 9:30 - 26.2.2018
čt 1.3.2018 10:00 - 1.3.2018
čt 8.3.2018 10:00 - 8.3.2018
po 12.3.2018 9:30 - 12.3.2018
čt 15.3.2018 10:00 - 15.3.2018
po 19.3.2018 9:30 - 19.3.2018
čt 22.3.2018 10:00 - 22.3.2018
po 26.3.2018 9:30 - 26.3.2018
čt 29.3.2018 10:00 - 29.3.2018
čt 5.4.2018 10:00 - 5.4.2018
po 9.4.2018 9:30 - 9.4.2018
čt 12.4.2018 10:00 - 12.4.2018
po 16.4.2018 9:30 - 16.4.2018
čt 19.4.2018 10:00 - 19.4.2018
po 23.4.2018 9:30 - 23.4.2018
čt 26.4.2018 10:00 - 26.4.2018
po 30.4.2018 9:30 - 30.4.2018
čt 3.5.2018 10:00 - 3.5.2018
po 7.5.2018 9:30 - 7.5.2018
čt 10.5.2018 10:00 - 10.5.2018
po 14.5.2018 9:30 - 14.5.2018
čt 17.5.2018 10:00 - 17.5.2018
po 21.5.2018 9:30 - 21.5.2018
čt 24.5.2018 10:00 - 24.5.2018
po 28.5.2018 9:30 - 28.5.2018
čt 31.5.2018 10:00 - 31.5.2018
po 4.6.2018 10:00 - 4.6.2018
čt 7.6.2018 10:00 - 7.6.2018
po 11.6.2018 10:00 - 11.6.2018
čt 14.6.2018 10:00 - 14.6.2018
po 18.6.2018 10:00 - 18.6.2018
čt 21.6.2018 10:00 - 21.6.2018
po 25.6.2018 10:00 - 25.6.2018
čt 28.6.2018 10:00 - 28.6.2018
čt 11.10.2018 9:00 - 11.10.2018
po 15.10.2018 9:00 - 15.10.2018
čt 18.10.2018 9:00 - 18.10.2018
po 22.10.2018 9:30 - 22.10.2018
čt 25.10.2018 9:00 - 25.10.2018
po 5.11.2018 9:30 - 5.11.2018
čt 8.11.2018 9:00 - 8.11.2018
po 19.11.2018 9:30 - 19.11.2018
čt 22.11.2018 9:00 - 22.11.2018
Rodinné centrum Jablíčko (Jablonné nad Orlicí)
Cvičení je vhodné pro chodící děti od 1 roku. S sebou si vezměte cvičební oděv a pevnou obuv na přezutí / alespoň bačkůrky/. Cvičí se pod vedením akreditované lektorky.
so 15.9.2018 19:00 - 15.9.2018
so 22.9.2018 19:00 - 22.9.2018
so 29.9.2018 19:00 - 29.9.2018
so 6.10.2018 19:00 - 6.10.2018
so 13.10.2018 19:00 - 13.10.2018
so 20.10.2018 19:00 - 20.10.2018
so 27.10.2018 19:00 - 27.10.2018
so 3.11.2018 19:00 - 3.11.2018
so 10.11.2018 19:00 - 10.11.2018
so 17.11.2018 19:00 - 17.11.2018
so 24.11.2018 19:00 - 24.11.2018
Kodymův Národní dům (Opočno)
Přehled jednotlivých lekcí: 1. lekce 15. 9. 19:00 2. lekce 22. 9. 19:00 3. lekce 29. 9. 19:00 4. lekce 6. 10. 19:00 5. lekce 13. 10. 19:00 6. lekce 20. 10. 19:00 7. lekce 27. 10. 19:00 8. lekce 3. 11....
po 5.2.2018 9:00
po 12.2.2018 9:00
po 19.2.2018 9:00
po 26.2.2018 9:00
po 5.3.2018 9:00
po 12.3.2018 9:00
po 19.3.2018 9:00
po 26.3.2018 9:00
po 2.4.2018 9:00
po 9.4.2018 9:00
po 16.4.2018 9:00
po 23.4.2018 9:00
po 7.5.2018 9:00
po 14.5.2018 9:00
po 21.5.2018 9:00
po 28.5.2018 9:00
po 4.6.2018 9:00
po 11.6.2018 9:00
po 18.6.2018 9:00
po 25.6.2018 9:00
po 3.9.2018 9:00
po 10.9.2018 9:00
po 17.9.2018 9:00
po 24.9.2018 9:00
po 1.10.2018 9:00
po 8.10.2018 9:00
po 15.10.2018 9:00
po 22.10.2018 9:00
po 29.10.2018 9:00
po 5.11.2018 9:00
po 12.11.2018 9:00
po 19.11.2018 9:00
po 26.11.2018 9:00
Mateřské centrum Medvídek (Ústí nad Orlicí)
Každé pondělí se na děti těší Erika s rozmanitým cvičením. Vyzkouší si opičí dráhy, cvičení s balóny, jednoduché tanečky a další pohybové aktivity.
st 7.2.2018 16:04 - 7.2.2018
st 14.2.2018 16:04 - 14.2.2018
st 21.2.2018 16:04 - 21.2.2018
st 28.2.2018 16:04 - 28.2.2018
st 14.3.2018 16:04 - 14.3.2018
st 21.3.2018 16:04 - 21.3.2018
st 28.3.2018 16:04 - 28.3.2018
st 4.4.2018 16:00 - 4.4.2018
st 11.4.2018 16:00 - 11.4.2018
st 18.4.2018 16:00 - 18.4.2018
st 25.4.2018 16:00 - 25.4.2018
st 2.5.2018 16:00 - 2.5.2018
st 9.5.2018 16:00 - 9.5.2018
st 23.5.2018 16:00 - 23.5.2018
st 30.5.2018 16:00 - 30.5.2018
st 6.6.2018 16:00 - 6.6.2018
st 13.6.2018 16:00 - 13.6.2018
st 20.6.2018 16:00 - 20.6.2018
st 27.6.2018 16:00 - 27.6.2018
st 5.9.2018 16:00 - 5.9.2018
st 12.9.2018 16:00 - 12.9.2018
st 19.9.2018 16:00 - 19.9.2018
st 26.9.2018 16:00 - 26.9.2018
po 1.10.2018 16:04 - 1.10.2018
po 8.10.2018 16:04 - 8.10.2018
po 15.10.2018 16:04 - 15.10.2018
po 22.10.2018 16:04 - 22.10.2018
po 29.10.2018 16:04 - 29.10.2018
po 5.11.2018 16:04 - 5.11.2018
po 12.11.2018 16:04 - 12.11.2018
po 19.11.2018 16:04 - 19.11.2018
po 26.11.2018 16:04 - 26.11.2018
Mateřské centrum Medvídek (Ústí nad Orlicí)
Miluška Spíchalová bude pravidelně každou středu cvičit jógu s dětmi od cca 2 let. S sebou karimatku, volný oděv a pití, plyšovou hračku.
po 2.10.2017 17:00 - 2.10.2017
po 9.10.2017 17:00 - 9.10.2017
po 16.10.2017 17:00 - 16.10.2017
po 23.10.2017 17:00 - 23.10.2017
po 30.10.2017 17:00 - 30.10.2017
po 6.11.2017 17:00 - 6.11.2017
po 13.11.2017 17:00 - 13.11.2017
po 20.11.2017 17:00 - 20.11.2017
po 27.11.2017 17:00 - 27.11.2017
po 4.12.2017 17:00 - 4.12.2017
po 11.12.2017 17:00 - 11.12.2017
po 18.12.2017 17:00 - 18.12.2017
po 15.1.2018 17:00 - 15.1.2018
po 22.1.2018 17:00 - 22.1.2018
po 29.1.2018 17:00 - 29.1.2018
po 5.2.2018 17:00 - 5.2.2018
po 12.2.2018 17:00 - 12.2.2018
po 19.2.2018 17:00 - 19.2.2018
po 26.2.2018 17:00 - 26.2.2018
po 5.3.2018 17:00 - 5.3.2018
po 12.3.2018 17:00 - 12.3.2018
po 19.3.2018 17:00 - 19.3.2018
po 26.3.2018 17:00 - 26.3.2018
po 2.4.2018 17:00 - 2.4.2018
po 9.4.2018 17:00 - 9.4.2018
po 16.4.2018 17:00 - 16.4.2018
po 23.4.2018 17:00 - 23.4.2018
po 7.5.2018 17:00 - 7.5.2018
po 14.5.2018 17:00 - 14.5.2018
po 21.5.2018 17:00 - 21.5.2018
po 28.5.2018 17:00 - 28.5.2018
po 4.6.2018 17:00 - 4.6.2018
po 11.6.2018 17:00 - 11.6.2018
po 18.6.2018 17:00 - 18.6.2018
po 25.6.2018 17:00 - 25.6.2018
po 3.9.2018 17:00
po 10.9.2018 17:00
po 17.9.2018 17:00
po 24.9.2018 17:00
po 1.10.2018 17:00
po 8.10.2018 17:00
po 15.10.2018 17:00
po 22.10.2018 17:00
po 29.10.2018 17:00
po 5.11.2018 17:00
po 12.11.2018 17:00
po 19.11.2018 17:00
po 26.11.2018 17:00
Mateřské centrum Medvídek (Ústí nad Orlicí)
Miluška Spíchalová bude pravidelně každé pondělí cvičit jógu s dospělými. S sebou karimatku, volný oděv a pití.
út 1.12.2015 20:00 - 1.12.2015
út 8.12.2015 20:00 - 8.12.2015
út 15.12.2015 20:00 - 15.12.2015
út 22.12.2015 20:00 - 22.12.2015
út 19.1.2016 20:00 - 19.1.2016
út 26.1.2016 20:00 - 26.1.2016
út 9.2.2016 20:00 - 9.2.2016
út 16.2.2016 20:00 - 16.2.2016
út 23.2.2016 20:00 - 23.2.2016
út 15.3.2016 20:00 - 15.3.2016
út 22.3.2016 20:00 - 22.3.2016
út 29.3.2016 20:00 - 29.3.2016
út 20.9.2016 20:00 - 20.9.2016
út 27.9.2016 20:00 - 27.9.2016
út 18.10.2016 20:00 - 18.10.2016
út 25.10.2016 20:00 - 25.10.2016
út 13.12.2016 20:00 - 13.12.2016
út 20.12.2016 20:00 - 20.12.2016
út 27.12.2016 20:00 - 27.12.2016
út 10.1.2017 20:00 - 10.1.2017
út 17.1.2017 20:00 - 17.1.2017
út 24.1.2017 20:00 - 24.1.2017
út 31.1.2017 20:00 - 31.1.2017
út 11.4.2017 20:00 - 11.4.2017
út 18.4.2017 20:00 - 18.4.2017
út 25.4.2017 20:00 - 25.4.2017
út 9.5.2017 20:00 - 9.5.2017
út 16.5.2017 20:00 - 16.5.2017
út 23.5.2017 20:00 - 23.5.2017
út 30.5.2017 20:00 - 30.5.2017
út 13.6.2017 20:00 - 13.6.2017
út 20.6.2017 20:00 - 20.6.2017
út 27.6.2017 20:00 - 27.6.2017
út 19.9.2017 20:00 - 19.9.2017
út 26.9.2017 20:00 - 26.9.2017
út 3.10.2017 20:00 - 3.10.2017
út 7.11.2017 20:00 - 7.11.2017
út 14.11.2017 20:00 - 14.11.2017
út 21.11.2017 20:00 - 21.11.2017
út 28.11.2017 20:00 - 28.11.2017
út 12.12.2017 19:00 - 12.12.2017
út 19.12.2017 19:00 - 19.12.2017
út 16.1.2018 20:00 - 16.1.2018
út 23.1.2018 20:00 - 23.1.2018
út 30.1.2018 20:00 - 30.1.2018
út 6.2.2018 20:00 - 6.2.2018
út 13.2.2018 20:00 - 13.2.2018
út 20.2.2018 20:00 - 20.2.2018
út 27.2.2018 20:00 - 27.2.2018
út 10.4.2018 20:00 - 10.4.2018
út 17.4.2018 20:00 - 17.4.2018
út 24.4.2018 20:00 - 24.4.2018
čt 3.5.2018 20:00 - 3.5.2018
čt 10.5.2018 20:00 - 10.5.2018
út 15.5.2018 20:00 - 15.5.2018
út 22.5.2018 20:00 - 22.5.2018
út 29.5.2018 20:00 - 29.5.2018
út 5.6.2018 20:00 - 5.6.2018
út 12.6.2018 20:00 - 12.6.2018
út 19.6.2018 20:00 - 19.6.2018
út 26.6.2018 20:00 - 26.6.2018
út 4.9.2018 20:00 - 4.9.2018
út 11.9.2018 20:00 - 11.9.2018
út 18.9.2018 20:00 - 18.9.2018
út 25.9.2018 20:00 - 25.9.2018
út 16.10.2018 20:00 - 16.10.2018
út 23.10.2018 20:00 - 23.10.2018
út 30.10.2018 20:00 - 30.10.2018
út 6.11.2018 20:00 - 6.11.2018
út 13.11.2018 20:00 - 13.11.2018
út 20.11.2018 20:00 - 20.11.2018
út 27.11.2018 20:00 - 27.11.2018
Krytý plavecký bazén (Ústí nad Orlicí)
st 9.9.2015 12:30 - 9.9.2015
st 16.9.2015 12:30 - 16.9.2015
st 23.9.2015 12:30 - 23.9.2015
st 30.9.2015 12:30 - 30.9.2015
st 4.11.2015 13:30 - 4.11.2015
st 11.11.2015 13:30 - 11.11.2015
st 18.11.2015 13:30 - 18.11.2015
st 25.11.2015 13:30 - 25.11.2015
st 2.12.2015 13:30 - 2.12.2015
st 9.12.2015 13:30 - 9.12.2015
st 16.12.2015 13:30 - 16.12.2015
st 23.12.2015 13:30 - 23.12.2015
st 20.1.2016 13:30 - 20.1.2016
st 27.1.2016 13:30 - 27.1.2016
st 10.2.2016 13:30 - 10.2.2016
st 17.2.2016 13:30 - 17.2.2016
st 9.3.2016 13:30 - 9.3.2016
st 16.3.2016 13:30 - 16.3.2016
st 23.3.2016 13:30 - 23.3.2016
st 30.3.2016 13:30 - 30.3.2016
st 21.9.2016 13:30 - 21.9.2016
st 19.10.2016 13:30 - 19.10.2016
st 26.10.2016 13:30 - 26.10.2016
st 9.11.2016 13:30 - 9.11.2016
st 16.11.2016 13:30 - 16.11.2016
st 23.11.2016 13:30 - 23.11.2016
st 30.11.2016 13:30 - 30.11.2016
st 7.12.2016 13:30 - 7.12.2016
st 14.12.2016 13:30 - 14.12.2016
st 21.12.2016 13:30 - 21.12.2016
st 11.1.2017 13:30 - 11.1.2017
st 18.1.2017 13:30 - 18.1.2017
st 25.1.2017 13:30 - 25.1.2017
st 12.4.2017 13:30 - 12.4.2017
st 19.4.2017 13:30 - 19.4.2017
st 26.4.2017 13:30 - 26.4.2017
st 10.5.2017 13:30 - 10.5.2017
st 17.5.2017 13:30 - 17.5.2017
st 24.5.2017 13:30 - 24.5.2017
st 7.6.2017 13:30 - 7.6.2017
st 14.6.2017 13:30 - 14.6.2017
st 21.6.2017 13:30 - 21.6.2017
st 28.6.2017 13:30 - 28.6.2017
st 20.9.2017 13:30 - 20.9.2017
st 27.9.2017 13:30 - 27.9.2017
st 4.10.2017 13:30 - 4.10.2017
st 8.11.2017 13:30 - 8.11.2017
st 15.11.2017 13:30 - 15.11.2017
st 22.11.2017 13:30 - 22.11.2017
st 29.11.2017 13:30 - 29.11.2017
st 13.12.2017 13:30 - 13.12.2017
st 20.12.2017 13:30 - 20.12.2017
st 10.1.2018 13:30 - 10.1.2018
st 17.1.2018 13:30 - 17.1.2018
st 24.1.2018 13:30 - 24.1.2018
st 31.1.2018 13:30 - 31.1.2018
st 7.2.2018 13:30 - 7.2.2018
st 14.2.2018 13:30 - 14.2.2018
st 21.2.2018 13:30 - 21.2.2018
st 28.2.2018 13:30 - 28.2.2018
st 21.3.2018 13:30 - 21.3.2018
st 28.3.2018 13:30 - 28.3.2018
st 11.4.2018 13:30 - 11.4.2018
st 18.4.2018 13:30 - 18.4.2018
st 25.4.2018 13:30 - 25.4.2018
st 9.5.2018 13:30 - 9.5.2018
st 16.5.2018 13:30 - 16.5.2018
st 23.5.2018 13:30 - 23.5.2018
st 30.5.2018 13:30 - 30.5.2018
st 13.6.2018 13:30 - 13.6.2018
st 20.6.2018 13:30 - 20.6.2018
st 27.6.2018 13:30 - 27.6.2018
st 5.9.2018 13:30 - 5.9.2018
st 12.9.2018 13:30 - 12.9.2018
st 19.9.2018 13:30 - 19.9.2018
st 26.9.2018 13:30 - 26.9.2018
st 17.10.2018 13:30 - 17.10.2018
st 24.10.2018 13:30 - 24.10.2018
st 31.10.2018 13:30 - 31.10.2018
st 7.11.2018 13:30 - 7.11.2018
st 14.11.2018 13:30 - 14.11.2018
st 21.11.2018 13:30 - 21.11.2018
st 28.11.2018 13:30 - 28.11.2018
Krytý plavecký bazén (Ústí nad Orlicí)
so 23.9.2017 17:00 - 23.9.2017
ne 24.9.2017 14:00 - 24.9.2017
st 27.9.2017 14:00 - 27.9.2017
čt 28.9.2017 14:00 - 28.9.2017
pá 29.9.2017 12:30 - 29.9.2017
so 30.9.2017 13:30 - 30.9.2017
ne 1.10.2017 14:00 - 1.10.2017
st 4.10.2017 14:00 - 4.10.2017
so 7.10.2017 13:30 - 7.10.2017
ne 8.10.2017 14:00 - 8.10.2017
st 11.10.2017 14:00 - 11.10.2017
so 14.10.2017 13:30 - 14.10.2017
ne 15.10.2017 14:00 - 15.10.2017
st 18.10.2017 14:00 - 18.10.2017
so 21.10.2017 13:30 - 21.10.2017
ne 22.10.2017 14:00 - 22.10.2017
st 25.10.2017 14:00 - 25.10.2017
so 28.10.2017 13:30 - 28.10.2017
ne 29.10.2017 14:00 - 29.10.2017
st 1.11.2017 14:00 - 1.11.2017
so 4.11.2017 13:30 - 4.11.2017
ne 5.11.2017 14:00 - 5.11.2017
st 8.11.2017 14:00 - 8.11.2017
so 11.11.2017 13:30 - 11.11.2017
ne 12.11.2017 14:00 - 12.11.2017
st 15.11.2017 14:00 - 15.11.2017
pá 17.11.2017 12:30 - 17.11.2017
so 18.11.2017 13:30 - 18.11.2017
st 22.11.2017 14:00 - 22.11.2017
so 25.11.2017 13:30 - 25.11.2017
ne 26.11.2017 14:00 - 26.11.2017
st 29.11.2017 14:00 - 29.11.2017
so 2.12.2017 13:30 - 2.12.2017
ne 3.12.2017 14:00 - 3.12.2017
st 6.12.2017 14:00 - 6.12.2017
so 9.12.2017 13:30 - 9.12.2017
st 13.12.2017 14:00 - 13.12.2017
so 16.12.2017 13:30 - 16.12.2017
ne 17.12.2017 14:00 - 17.12.2017
st 20.12.2017 14:00 - 20.12.2017
so 23.12.2017 16:00 - 23.12.2017
ne 24.12.2017 13:00 - 24.12.2017
po 25.12.2017 13:00 - 25.12.2017
po 25.12.2017 19:00 - 25.12.2017
út 26.12.2017 13:00 - 26.12.2017
út 26.12.2017 19:00 - 26.12.2017
st 27.12.2017 17:30 - 27.12.2017
čt 28.12.2017 17:30 - 28.12.2017
pá 29.12.2017 17:30 - 29.12.2017
so 30.12.2017 19:00 - 30.12.2017
ne 31.12.2017 13:00 - 31.12.2017
po 1.1.2018 13:00 - 1.1.2018
po 1.1.2018 19:00 - 1.1.2018
st 3.1.2018 14:00 - 3.1.2018
so 6.1.2018 13:30 - 6.1.2018
ne 7.1.2018 14:00 - 7.1.2018
st 10.1.2018 14:00 - 10.1.2018
so 13.1.2018 13:30 - 13.1.2018
ne 14.1.2018 14:00 - 14.1.2018
st 17.1.2018 14:00 - 17.1.2018
so 20.1.2018 13:30 - 20.1.2018
ne 21.1.2018 14:00 - 21.1.2018
st 24.1.2018 14:00 - 24.1.2018
so 27.1.2018 13:30 - 27.1.2018
ne 28.1.2018 14:00 - 28.1.2018
st 31.1.2018 14:00 - 31.1.2018
pá 2.2.2018 12:30 - 2.2.2018
so 3.2.2018 13:30 - 3.2.2018
ne 4.2.2018 14:00 - 4.2.2018
st 7.2.2018 14:00 - 7.2.2018
ne 11.2.2018 14:00 - 11.2.2018
st 14.2.2018 14:00 - 14.2.2018
so 17.2.2018 18:00 - 17.2.2018
ne 18.2.2018 14:00 - 18.2.2018
st 21.2.2018 14:00 - 21.2.2018
so 24.2.2018 13:30 - 24.2.2018
ne 25.2.2018 14:00 - 25.2.2018
st 28.2.2018 14:00 - 28.2.2018
so 3.3.2018 13:30 - 3.3.2018
ne 4.3.2018 14:00 - 4.3.2018
po 5.3.2018 13:00 - 5.3.2018
út 6.3.2018 13:00 - 6.3.2018
st 7.3.2018 14:00 - 7.3.2018
st 7.3.2018 17:00 - 7.3.2018
čt 8.3.2018 13:00 - 8.3.2018
pá 9.3.2018 13:00 - 9.3.2018
so 10.3.2018 13:30 - 10.3.2018
ne 11.3.2018 13:00 - 11.3.2018
ne 11.3.2018 18:30 - 11.3.2018
st 14.3.2018 14:00 - 14.3.2018
so 17.3.2018 13:30 - 17.3.2018
ne 18.3.2018 17:30 - 18.3.2018
so 27.10.2018 13:30 - 27.10.2018
ne 28.10.2018 14:00 - 28.10.2018
po 29.10.2018 12:30 - 29.10.2018
út 30.10.2018 12:30 - 30.10.2018
st 31.10.2018 14:00 - 31.10.2018
so 3.11.2018 12:30 - 3.11.2018
ne 4.11.2018 14:00 - 4.11.2018
st 7.11.2018 14:00 - 7.11.2018
so 10.11.2018 13:30 - 10.11.2018
ne 11.11.2018 14:00 - 11.11.2018
st 14.11.2018 14:00 - 14.11.2018
ne 18.11.2018 14:00 - 18.11.2018
st 21.11.2018 14:00 - 21.11.2018
so 24.11.2018 13:30 - 24.11.2018
ne 25.11.2018 14:00 - 25.11.2018
st 28.11.2018 14:00 - 28.11.2018
Zimní stadion (Opočno)
čt 1.11.2018 9:00
čt 8.11.2018 9:00
čt 15.11.2018 9:00
čt 22.11.2018 9:00
čt 29.11.2018 9:00
Mateřské centrum Medvídek (Ústí nad Orlicí)
Přijďte si s dětmi zacvičit pod vedením fyzioterapeutky. Vhodné pro ležící a otáčející se děti (od cca 4 měs. do 9 měs.).
čt 1.11.2018 10:30
čt 8.11.2018 10:30
čt 15.11.2018 10:30
čt 29.11.2018 10:30
Mateřské centrum Medvídek (Ústí nad Orlicí)
Vhodné pro lezoucí a chodící děti (od cca 9 měs. do cca 15 měs.).
út 16.10.2018 16:15 - 16.10.2018
út 23.10.2018 16:15 - 23.10.2018
út 30.10.2018 16:15 - 30.10.2018
út 6.11.2018 16:15 - 6.11.2018
út 13.11.2018 16:15 - 13.11.2018
út 20.11.2018 16:15 - 20.11.2018
út 27.11.2018 16:15 - 27.11.2018
út 4.12.2018 16:15 - 4.12.2018
út 11.12.2018 16:15 - 11.12.2018
út 18.12.2018 16:15 - 18.12.2018
Sportovní hala B. Modrého (Lanškroun)
Škola bruslení je určena pro holky a kluky ve věku od 5 do 15 let, kteří se chtějí naučit bruslit nebo se v bruslení zlepšovat pod vedením odborných instruktorů.
po 19.9.2016 17:00 - 19.9.2016
po 26.9.2016 17:00 - 26.9.2016
po 3.10.2016 17:00 - 3.10.2016
po 10.10.2016 17:00 - 10.10.2016
po 17.10.2016 17:00 - 17.10.2016
po 24.10.2016 17:00 - 24.10.2016
po 31.10.2016 17:00 - 31.10.2016
po 7.11.2016 17:00 - 7.11.2016
po 14.11.2016 17:00 - 14.11.2016
po 21.11.2016 17:00 - 21.11.2016
po 28.11.2016 17:00 - 28.11.2016
po 5.12.2016 17:00 - 5.12.2016
po 12.12.2016 17:00 - 12.12.2016
po 19.12.2016 17:00 - 19.12.2016
po 16.1.2017 17:00 - 16.1.2017
po 23.1.2017 17:00 - 23.1.2017
po 30.1.2017 17:00 - 30.1.2017
po 6.2.2017 17:00 - 6.2.2017
po 13.2.2017 17:00 - 13.2.2017
po 20.2.2017 17:00 - 20.2.2017
po 27.2.2017 17:00 - 27.2.2017
po 6.3.2017 17:00 - 6.3.2017
po 13.3.2017 17:00 - 13.3.2017
po 20.3.2017 17:00 - 20.3.2017
po 27.3.2017 17:00 - 27.3.2017
po 3.4.2017 17:00 - 3.4.2017
po 10.4.2017 17:00 - 10.4.2017
po 17.4.2017 17:00 - 17.4.2017
po 24.4.2017 17:00 - 24.4.2017
po 1.5.2017 17:00 - 1.5.2017
po 8.5.2017 17:00 - 8.5.2017
po 15.5.2017 17:00 - 15.5.2017
po 22.5.2017 17:00 - 22.5.2017
po 29.5.2017 17:00 - 29.5.2017
po 5.6.2017 17:00 - 5.6.2017
po 12.6.2017 17:00 - 12.6.2017
po 19.6.2017 17:00 - 19.6.2017
po 26.6.2017 17:00 - 26.6.2017
po 3.7.2017 17:00 - 3.7.2017
po 10.7.2017 17:00 - 10.7.2017
po 17.7.2017 17:00 - 17.7.2017
po 24.7.2017 17:00 - 24.7.2017
po 31.7.2017 17:00 - 31.7.2017
po 4.9.2017 17:00 - 4.9.2017
po 27.11.2017 17:00 - 27.11.2017
po 4.12.2017 17:00 - 4.12.2017
po 11.12.2017 17:00 - 11.12.2017
po 18.12.2017 17:00 - 18.12.2017
po 25.12.2017 17:00 - 25.12.2017
po 1.1.2018 17:00 - 1.1.2018
po 8.1.2018 17:00 - 8.1.2018
po 15.1.2018 17:00 - 15.1.2018
po 22.1.2018 17:00 - 22.1.2018
po 29.1.2018 17:00 - 29.1.2018
po 5.2.2018 17:00 - 5.2.2018
po 12.2.2018 17:00 - 12.2.2018
po 19.2.2018 17:00 - 19.2.2018
po 26.2.2018 17:00 - 26.2.2018
po 5.3.2018 17:00 - 5.3.2018
po 12.3.2018 17:00 - 12.3.2018
po 19.3.2018 17:00 - 19.3.2018
po 26.3.2018 17:00 - 26.3.2018
po 2.4.2018 17:00 - 2.4.2018
po 9.4.2018 17:00 - 9.4.2018
po 16.4.2018 17:00 - 16.4.2018
po 23.4.2018 17:00 - 23.4.2018
po 30.4.2018 17:00 - 30.4.2018
po 7.5.2018 17:00 - 7.5.2018
po 14.5.2018 17:00 - 14.5.2018
po 21.5.2018 17:00 - 21.5.2018
po 28.5.2018 17:00 - 28.5.2018
po 10.9.2018 17:00 - 10.9.2018
po 17.9.2018 17:00 - 17.9.2018
po 24.9.2018 17:00 - 24.9.2018
po 1.10.2018 17:00 - 1.10.2018
po 8.10.2018 17:00 - 8.10.2018
po 15.10.2018 17:00 - 15.10.2018
po 22.10.2018 17:00 - 22.10.2018
po 29.10.2018 17:00 - 29.10.2018
po 5.11.2018 17:00 - 5.11.2018
po 12.11.2018 17:00 - 12.11.2018
po 19.11.2018 17:00 - 19.11.2018
po 26.11.2018 17:00 - 26.11.2018
po 3.12.2018 17:00 - 3.12.2018
po 10.12.2018 17:00 - 10.12.2018
po 17.12.2018 17:00 - 17.12.2018
po 24.12.2018 17:00 - 24.12.2018
po 31.12.2018 17:00 - 31.12.2018
po 7.1.2019 17:00 - 7.1.2019
Základní škola (Opočno)
Jóga se zdravotním zaměření pro začátečníky a mírně pokročilé pod vedením Boženy Tymichové.

Pardubicko

pá 16.11.2018 18:00 - 16.11.2018
ČSOB Pojišťovna Aréna (Pardubice)
ne 18.11.2018 17:00 - 18.11.2018
ČSOB Pojišťovna Aréna (Pardubice)
so 3.11.2018 19:00
ne 18.11.2018 18:00
Grandiózní kulturáček (Pardubice)
Taneční podložky nejsou jen zábava, je to i dobré cvičení pro balanc, rytmus, atd.
st 12.9.2018 19:00 - 12.9.2018
st 19.9.2018 19:00 - 19.9.2018
st 26.9.2018 19:00 - 26.9.2018
st 3.10.2018 19:00 - 3.10.2018
st 10.10.2018 19:00 - 10.10.2018
st 17.10.2018 19:00 - 17.10.2018
st 24.10.2018 19:00 - 24.10.2018
st 31.10.2018 19:00 - 31.10.2018
st 7.11.2018 19:00 - 7.11.2018
st 14.11.2018 19:00 - 14.11.2018
st 21.11.2018 19:00 - 21.11.2018
st 28.11.2018 19:00 - 28.11.2018
st 5.12.2018 19:00 - 5.12.2018
st 12.12.2018 19:00 - 12.12.2018
st 19.12.2018 19:00 - 19.12.2018
st 26.12.2018 19:00 - 26.12.2018
Základní škola Pardubice (Pardubice) - tělocvična, vchod z Malé ulice
po 17.9.2018 18:30 - 17.9.2018
po 24.9.2018 18:30 - 24.9.2018
po 1.10.2018 18:30 - 1.10.2018
po 8.10.2018 18:30 - 8.10.2018
po 15.10.2018 18:30 - 15.10.2018
po 22.10.2018 18:30 - 22.10.2018
po 29.10.2018 18:30 - 29.10.2018
po 5.11.2018 18:30 - 5.11.2018
po 12.11.2018 18:30 - 12.11.2018
po 19.11.2018 18:30 - 19.11.2018
po 26.11.2018 18:30 - 26.11.2018
po 3.12.2018 18:30 - 3.12.2018
po 10.12.2018 18:30 - 10.12.2018
po 17.12.2018 18:30 - 17.12.2018
po 7.1.2019 18:30 - 7.1.2019
po 14.1.2019 18:30 - 14.1.2019
po 21.1.2019 18:30 - 21.1.2019
po 28.1.2019 18:30 - 28.1.2019
Sportovní areál Na Olšinkách (Pardubice)
Pokročilejší - Kurzy - pondělky od 17. září 2018 do 28. ledna 2019.
st 19.9.2018 17:00 - 19.9.2018
st 26.9.2018 17:00 - 26.9.2018
st 3.10.2018 17:00 - 3.10.2018
st 10.10.2018 17:00 - 10.10.2018
st 17.10.2018 17:00 - 17.10.2018
st 24.10.2018 17:00 - 24.10.2018
st 31.10.2018 17:00 - 31.10.2018
st 7.11.2018 17:00 - 7.11.2018
st 14.11.2018 17:00 - 14.11.2018
st 21.11.2018 17:00 - 21.11.2018
st 28.11.2018 17:00 - 28.11.2018
st 5.12.2018 17:00 - 5.12.2018
st 12.12.2018 17:00 - 12.12.2018
st 19.12.2018 17:00 - 19.12.2018
st 2.1.2019 17:00 - 2.1.2019
st 9.1.2019 17:00 - 9.1.2019
st 16.1.2019 17:00 - 16.1.2019
st 23.1.2019 17:00 - 23.1.2019
st 30.1.2019 17:00 - 30.1.2019
Sportovní areál Na Olšinkách (Pardubice)
Začátečníci - Kurzy - středy od 19. září 2018 do 30. ledna 2019.

Plzeňsko

so 17.11.2018 9:00
Kralovice - areál starého koupaliště v Mariánské Týnici
Prezentace dětských kategorií od 9:00-9:45 h, ostatní kategorie do 11:15 h. Start dětských kategorií v 10:00 h, ostatní v 11:30 h.

Praha

čt 27.9.2018 19:00
ne 7.10.2018 14:00
út 9.10.2018 19:00
čt 15.11.2018 19:00
st 19.12.2018 19:00
ne 30.12.2018 14:00
po 31.12.2018 20:30
ne 27.1.2019 15:00
út 29.1.2019 19:00
ne 3.2.2019 19:00
po 4.2.2019 19:00
ne 10.2.2019 19:00
čt 14.3.2019 19:00
pá 15.3.2019 19:00
Studio DVA (Praha)
Co mají společného téměř dokonalý manžel pan Champboisy s poněkud slaboduchým hotelovým sluhou Boutonem? Jak dopadnou záletníci a čím budou potrestáni? A kdo vlastně nasadil paní Marcele brouka do hlavy...

Střední Čechy - Polabí

so 17.11.2018 0:00
Kutná Hora
Řečany nad Labem a Zdechovická brána na Kočárové cestě. Odjezd vlakem z Kutné Hory hl. nádraží v 8:59 (přestup v Kolíně), délka trasy 8 km.

Střední Morava - Haná

so 26.9.2015 15:30
so 18.11.2017 16:00
so 20.10.2018 15:00
čt 15.11.2018 17:00
Andrův stadion (Olomouc)

Vysočina

so 17.11.2018 15:30
Zimní stadion (Telč)
DHL Extraliga juniorů HC Kometa Brno - SKLH Žďár nad Sázavou. V rámci doprovodného programu vystoupí přímo na ledě mistryně světa v mažoretkovém sportu Adéla Hronová a Natálie Vitoušová, dále krajská vítězka...

Západočeské lázně

so 17.11.2018 10:00
Kulturní centrum Svoboda (Cheb)
Mezinárodní soutěž plastikových modelů.

vyhledaných záznamů: 143

Nahoru. Verze pro tisk. Doporučit stránku.
Zahraj si GEOFUN, výletní hry s mobilem!.